Čínský horoskop pro rok 2021: Na co byste se měli zaměřit?

Čínský horoskop udává, jak se bude dařit jednotlivým znamením v roce buvola, a to v období od 12. února 2021 do 30. ledna 2022. Co předpovídá vám?

Krysa

Lidé narození ve znamení krysy budou v tento rok čelit mnoha výzvám v rámci kariéry. Budou se muset hodně snažit, aby dosáhly svých cílů. Vysoké úsilí se nakonec vyplatí.

Buvol

Pro buvoly je tento rok znamením radosti a síly. Hlavní roli bude hrát rodina a noví členové v ní.

Tygr

Lidé narození ve znamení tygra budou čelit jednomu z nejtěžších roků v jejcih životě. Všechny plány se budou vlivem mocných setkávat s překážkami. Tvrdohlavost povede k zmatkům. Vyplatí se trpělivost a co největší klid a nadhled. Je to dočasné, vše pomine.

Králík

Králík by se měl připravit na nezdary i v případě, že se snaží. Tento rok nepřeje změnám. Pozor si dejte také na partnerské vztahy, jejich udržení bude zásadní. Budete čelit stresu a své krize řešit pomocí dovedností a uvážlivých rozhodnutí.

Drak

Draci budou sice čelit překážkám, ale i tak zaznamenají stabilitu a růst ve svých životních projektech. Pečlivá práce ponese své ovoce. Nedbejte na „rady“ všech, kdo se vám snaží škodit.

Had

Lidé narození ve znamení hada budou v tento rok buvola muset vynaložit velké úsilí pro to, aby uspěli ve svých projektech. Tento rok bude pro úspěch nutno spolupracovat s dalšími lidmi.

Kůň

Obchodníci budou mít skvělý rok, protože dokáží nalézt způsob, jak současnou situaci zužitkovat ve svůj prospěch. Naopak se jim nebude příliš dařit v milostných a rodinných vztazích. Pro úspěch je nutno se krotit a udržovat přátelské vztahy s ostatními, byť by se jednalo o přátelství z rozumu.

Ovce

Ovce prožije složitý rok. Může čelit finančním potížím, hádkám, problémům v rodinném prostředí. Ovce prožije spoustu stresu a bude vyhlížet příchod roku 2022. Spojte se s přáteli, pomohou.

Opice

Rodinné a vztahové linie budou v tento rok velmi příznivé. V profesním prostředí se vám bude nejlépe dařit, když projevíte samostatnost.

Kohout

Skvělý rok pro všechny kohouty. Pomocí svých sociálních kontaktů dosáhnete úspěchu. Budete produktivní a dokážete si poradit s potížemi.

Pes

Pes by tento rok měl být realistický a tolerantní vůči ostatním. Zaměřte se na rozum, cit pro jednou nechte odpočívat. Možná přijdou finanční ztráty, ale nakonec z toho jako zázrakem vybruslíte.

Vepř

Skvělý rok po pracovní stránce. Bude se dařit novým projektům i obchodům. Dejte si pozor na temperament, s klidnou hlavou půjde vše lépe.

Čínský horoskop je rozdělen na 12 znamení. 
Fotka od OpenClipart-Vectors z Pixabay.
Čínský horoskop je rozdělen na 12 znamení.
Fotka od OpenClipart-Vectors z Pixabay.

Rok 2021 bude pro každého představovat jinou výzvu.

Zdroj: sunsigns.org.  Náhledová fotografie: Getty Images