Jak vypadá dcera Angeliny Jolie Shiloh dnes? Společně si užívaly velké překvapení

Po malé holčičce nebylo ani stopy. Dcera Angeliny Jolie se změnila k nepoznání! Shiloh Jolie-Pitt byla spatřena v červenci s hollywoodskou herečkou na koncertě rockové skupiny Måneskin v Circo Massimo v Římě. 

Obě dámy se při poslechu hudby oblíbené kapely skvěle bavily a jejich nahrávky rychle obletěly internet! Před pár dny doprovázela 16letá dívka svou matku na nákupech.

Kapela Måneskin je nyní obrovským fenoménem na mezinárodní hudební scéně. Minulý rok kapela vyhrála soutěž Eurovize a okamžitě si získala srdce fanoušků po celém světě! Ukázalo se, že sama Angelina Jolie patří mezi zaryté fanynky muzikantů! Herečka se objevila v červenci na jejich vystoupení se svou dcerou Shiloh Jolie-Pitt. Måneskin hráli v římském Circo Massimo pro 70 000 posluchačů.

O tom, že se držitelka Oscara při poslechu jejich hudby skvěle bavila, není pochyb a dokazují to především videa, která okamžitě obletěla svět. Angelina Jolie z hudebníků nemohla spustit oči a s úsměvem tančila na jejich písně. S dcerou si oblékla podobné oblečení a vypadaly téměř jako sestry!

Angelina Jolie a její dcera Shiloh se baví na koncertě Måneskin – záběry z července 2022. Zdroj: twitter.com

Vše nasvědčuje tomu, že se herečka rozhodla Shiloh překvapit. Angelina Jolie byla právě v té době v Římě kvůli jinému projektu, na kterém právě pracuje. Nezapomněla však ani na zábavu a na své blízké. Mnohokrát se zmínila o tom, že štěstí jejích dětí je pro ni nejdůležitější – proto vidět šťastnou dceru bylo jistě tou největší odměnou! 

Šestnáctiletá dívka už nepřipomíná holčičku, kterou si mnozí uživatelé internetu pamatují ze starých fotek, ani rozverného klučíka, do kterého se jistou dobu stylizovala.

Zdroj: viva.pl. Náhledová fotografie: Condé Nast (pro Vogue Taiwan) / Wikimedia Commons