Takhle se plní sny! 90letá babička předvedla famózní striptýz

Jmenuje se Dorothy Williamsová a jde pravděpodobně o nejodvážnější ženu v jejím věku. V talentové soutěži předvedla neuvěřitelnou show. 

Každá země hledá talenty a výjimkou není ani Amerika. Show America´s Got Talent známe velmi dobře i v našich končinách. Proslavil ji nekompromisní porotce Simon Cowell, který viděl už asi opravdu všechno. Tedy kromě babičky, která se v soutěžním ročníku 2016 před celým světem svlékla.

Zdálo se, že obyvatelka havajského města Hilo, která se objevila na pódiu v třpytivých červených šatech a obřích boa, šokovala porotce oznámením, že bude tančit. Ale největší překvapení přišlo, když se rozjela burleskní hudba a Dorothy se začala pohupovat v bocích.

Tančí přes 70 let!

Dorothy Williamsové je úctyhodných 90 let a tančí od svých sedmnácti. Tančila po celých Spojených státech, ale teprve nedávno se přihlásila do talentové soutěže. To, že na striptýz nejste nikdy příliš starý, ukázala nejen porotě, ale i divákům.

„Nikdy jsem nebyla hvězdou,“ řekla babička před diváky. Potom se začala pomalu svlékat. Sebevědomě pokračovala až do… až do spodního prádla. Na lechtivých spodních kalhotkách s nohavičkou a na prsou jí nechyběly ani odvážné třásně, se kterými točila v rytmu tance.

Zlatá reakce poroty

Porota byla nejprve z jejího výkonu překvapená, neřku-li vykulená, ale na konci jejího vystoupení jí tleskali vestoje. Moderátor pořadu byl z její show ale uchvácen rozhodně nejvíc. Po rozhovoru s Dorothy dokonce přiskočil k porotcovskému stolu a stiskl tzv. golden buzzer neboli zlaté tlačítko, kterým se soutěžící dostanou rovnou do finále. Celé pódium zasypaly zlaté konfety a neskonalá radost hlavní aktérky, porotců i moderátora.

Samozřejmě, nešlo o žádný super vzrušující striptýz, ale odvaha této milé dámy byla obdivuhodná. Popravdě, kdo z nás si v životě splní svůj – ani ne takto odvážný – sen, a ještě v takovém úctyhodném věku a v takové kondici? Klobouk dolů.

VIDEO: Podívejte se, jak to babička roztočila. 

Zdroj videa: www.youtube.com

Zdroj: www.businessinsider.com. Náhledová fotografie: wayhomestudio z Freepik