Je jí 23 let a už má 11 dětí. Christina ale chce dosáhnout mnohem vyššího čísla. Jaký je její sen?

Když vám je 23 let, zřejmě již přemýšlíte nad prvním potomkem. Manželka milionáře to ale vzala hopem. V tomto věku už má dokonce 11 dětí. Jak je to možné a jaký je její cíl?

11 biologicky vlastních dětí

Ruska Christina Ozturk má 23 let. Od svých vrstevnic se ale dost odlišuje. Zatímco její kamarádky vyhledávají večírky, ona miluje děti. Dokonce natolik, že jich už má 11.

Deset dětí je přitom biologicky jejích a jejího manžela, úspěšného podnikatele Galipa Ozturka. Šestapadesátiletý milionář své ženě splní vše, co jí na očích vidí. A ona si přeje děti.

Jak je to možné?

Pokud si myslíte, že tady něco nehraje, domníváte se naprosto správně. Christina sama odnosila a porodila před šesti lety svou první dceru. S ní nakonec zůstala sama. Osud tomu chtěl, že potkala svého současného manžela a svěřila se mu se svým snem. Přála si totiž mít mnohem více dětí.

A manžel její přání plní vzorně. Nedávno tak do rodiny přivítali dalších deset dětí. Jsou biologicky jejich, ale odnosily a porodily je tentokrát náhradní matky.

Po krk v plenách?

Podle dostupných informací to ale rozhodně není konečné číslo. Rodinka, která je až po krk v plenkách, má v plánu se ještě rozšířit, a to několikanásobně. Konkrétně by spolu rádi přivítali na svět 100 dětí! Samozřejmě opět s pomocí náhradních matek.

Sami nejsou ani na péči o potomky. Již nyní si platí více než desítku chův, které se o děti pravidelně starají.

Peníze nehrají roli

Sen o obří rodině se ženě může podařit zrealizovat. Její manžel je totiž movitý turecký magnát, který podniká v oblasti nemovitostí a dopravy. Peníze tak pro něj rozhodně nejsou problém. Rodina, která žije v přístavním městě Batumi v Gruzii, již za každé dítě dala náhradní matce okolo 8000 eur. V Gruzii je využívání náhradních matek legální.

Až čas ukáže, u jakého počtu dětí se bohatá rodina zastaví.

Zdroj: www.news.com.au. Náhledová fotografie: archiv C. Ozturk