„Jejich loď byla mnohem větší než naše, byla obrovská – byli jsme varováni.“ Astronaut Buzz Aldrin

Během dobře zdokumentovaného sympozia pořádaného NASA Buzz Aldrin prohlásil, že Měsíc byl již před jejich příletem obydlen jinými mimozemskými druhy, a navíc se objevily známky kolonizace zemského satelitu.

Podle Aldrina, když mise Apollo 11 dorazila na Měsíc, mimozemská rasa si všimla jejich přítomnosti. Ve skutečnosti byli mimozemšťané přítomností lidí velmi rozladěni a varovali je, aby odešli.

Aldrin dále uvedl, že jejich lodě byly mnohem lepší než naše, a to jak velikostí, tak technologií. Je zřejmé, že NASA měla v té době zájem o navázání kontaktu, ale nemohla to riskovat a bála se vyvolat na Zemi paniku. Kromě toho byl povrch Měsíce pokrytý podivnými stavbami a budovami, které nebyly vytvořeny člověkem. Pravděpodobně nějaké záběry existovaly, ale z pochopitelných důvodů se je rozhodli nezveřejnit.

Buzz Aldrin je bývalý americký astronaut, inženýr a pilot stíhačky. Jako pilot lunárního modulu mise Apollo 11 se stal spolu s velitelem Neilem Armstrongem prvním člověkem, který přistál na Měsíci. Narodil se v Glen Ridge ve státě New Jersey.

zdroj: Biosferaklub.info, Titulní obrázek: Wikimedia Commons/Nathanial Bradford, CC BY 2.0 – Public Domain