Jeskynní malby v Indii mají být důkazem existence mimozemšťanů!

Jeskynní systém v Indii stále skrývá mnohá tajemství, ale to, co archeologové objevili nyní, dává zabrat i největším mozkům naší doby. V oblasti Charama v Kankeru odhalili nástěnné malby, které zobrazují humanoidní bytosti s nevýraznými obličeji a objekt, který by se dal zaměnit za vozidlo. Stáří těchto maleb se odhaduje zhruba na 10 tisíc let.

Archeolog JR Bhagat se domnívá, že nástěnné malby z indického státu Čhattísgarh budou důkazem tzv. paleokontaktní hypotézy, která předpokládá, že Zemi v prehistorických dobách navštívily vyspělé mimozemské bytosti.

„Výsledky naznačují, že lidé v pravěku mohli vidět nebo si představovat bytosti z jiných planet, které jsou stálým terčem zvědavosti běžných lidí i vědců. K tomu, abychom zjistili více, je však zapotřebí rozsáhlý výzkum. V regionu Čhattísgarh není v současné době k dispozici žádný odborník, který by byl schopen tyto záležitosti objasnit,“ řekl Bhagat deníku Times of India.

Jeskyně spadají pod vesnice Čandeli a Gotitola, kde se vypráví příběh o „lidech Rohela“ (tj. Malých), kteří v minulosti přišli z nebes a odvedli několik vesničanů, kteří se už nikdy nevrátili.

zdroj: Topky.sk, Titulní obrázek: Twitter