Melania Trumpová svého manžela u soudu nepodpořila. Manželství jí dalo všechno. Kromě jediného

Je sňatek bývalého prezidenta s manželkou fikce? Příval zpráv o zadržení bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa a trestních obviněních vznesená proti němu neutichá. U soudu však stanul bez manželky Melanie, informují média po celém světě. 

V této věci se ujala slova osoba blízká Trumpovým a prozradila, co dělala exprezidentova manželka během procesu. Co udělá Melania tváří v tvář skandálům svého manžela?

Donald Trump obviněn

Trump v úterý stanul u soudu, kde čelil 34 trestním obviněním, většinou padělání dokumentů. Nebyl spoutaný, ale oficiálně zadržen. Po soudu se vrátil domů na Floridu. Podle oficiálních informací Trump zaplatil porno herečce Stormy Daniels, aby mlčela o jejich aféře, která se odehrála v roce 2016 během jeho volební kampaně. Bývalý prezident ale vinu popřel. Melania Trumpová svého manžela v těžkých chvílích nedoprovází. Všichni jsou zvědaví, co v této situaci bývalá první dáma chystá.

Těžký čas pro Melanii

Podle časopisu „Hola“ se Melania nedostavila k soudu, ale byla přítomna v New Yorku. Společně se měli vrátit na Floridu jeho soukromým letadlem. Během soudu řešila obchodní záležitosti.

Byla spatřena několik hodin po vznesení obvinění. Podle magazínu Hola se vyhýbala očnímu kontaktu a odmítla se k věci vyjádřit.

Melania Trumpová se k situaci související s jejím manželem a obviněními zatím nevyjádřila. K prvnímu Trumpovu setkání se Stormy Danielsovou prý mělo dojít rok poté, co se oženil s Melanií, což bývalou první dámu bolí ještě víc. 

„Melania ho podpoří. (…) Dělá to už dlouho. Koneckonců, jsou rodina,“ řekl zdroj magazínu People.com.

Podle mnoha zdrojů Melania mlčí, protože život, na který si s manželem zvykla, je pro ni velmi důležitý. Nechce se tedy vzdát manželství, které jí dalo všechno…kromě lásky.

Zdroj: viva.pl. Náhledová fotografie: The White House from Washington, DC / Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=78301264