Mickey Rourke po další plastice s novým blond příčeskem: Vyrazil si se slavným přítelem

V minulosti po Mickey Rourkovi toužily miliony žen po celém světě. Dnes se hollywoodský donchuán svému bývalému já téměř nepodobá. Herec má na svém kontě mnoho fantastických rolí, které oceňují jak diváci, tak kritici. 

Už léta však investuje do zásahů estetické medicíny a plastických operací. Fotografie herce děsí jeho fanoušky roky. Nejnovější fotky jsou ale opravdu šokující! Prořídlé vlasy, oteklý obličej a jizvy po nezdařených plastikách. Tak teď vypadá sedmdesátiletý herec, někdejší sexsymbol Mickey Rourke. Chtěl vypadat hezčí a mladší, ale dopadlo to úplně jinak, než doufal.

Časy, kdy visel plakát Mickeyho Rourka téměř v každém pokoji mladých dívek (i žen), které odpadávaly z jeho pohledu, jsou už dávno fuč. Drogová závislost a boxerský ring dal herci pěkně zabrat. Jeho tvář zestárla a vlasy mu výrazně prořídly. Proto se rozhodl pro vylepšení plastickými operacemi. Ty ale dopadly otřesně. Ale ve „zlepšování“ svého vzhledu Mickey zjevně nepolevuje. Právě naopak…vlastně již nemůže přestat, výsledek by byl zřejmě velmi nepěkný…

Na obědě se slavným kamarádem

Před pár dny si ho paparazzi všimli před hotelem Four Season v Beverly Hills, odkud odcházel s dalším slavným hercem Krisem Kristoffersonem. Je jasně vidět, že 70leté hvězdě „profesionální omlazení“ opět prospělo, protože jeho pleť je čistší a napjatější, bohužel ale oči jsou vidět stále méně. Rty se zdají taktéž vylepšené a zvětšené.

Mickey Rourke předvádí nový blond příčesek, když jde na oběd s kamarádem Krisem Kristoffersonem.“ Zdroj: Twitter.com

Dvojice dlouholetých přátel si užila soukromý oběd v luxusním hotelu Four Seasons a poutala pozornost všech, nejenom zástupu paparazzi.

Plodná kariéra

Zajímavé je, že i přes svůj karikovaný vzhled Mickey Rourke stále hraje ve filmech. A v mnoha! Jen v roce 2022 měly premiéru dva filmy s jeho účastí a v roce 2023 ho na plátně uvidíme v dalších třech inscenacích!

Soukromí

Jelikož Mickey nemá ani po dvou manželstvích žádné děti, zaměřil se na své psy, které s sebou nosí úplně všude. Posledních několik let – a několika rozchodech – mu opět dělá společnost o 35 let mladší ruská modelka a herečka Anastassije Makarenko (36).

Zdroj: diply.com, dtn.com. Náhledová fotografie: Caroline Bonarde Ucci / Flickr