Nechutné tetování: Tihle lidé už to vážně přehnali

Při pohledu na některá tetování mnohé lidi napadne: Není už to trochu moc? To, co je pro jednoho považováno za nechutné a odpudivé, si ale majitel různých obrázků na svém těle dokonale užívá.

Nikdy nezapomeneme

Pamatujete si, jak svět před rokem prožíval krizi toaletního papíru? Lidé se v obchodech doslova rvali o ruličky této toaletní potřeby, která byla dokonce na nějakou dobu vyprodaná. Hmm, většina z nás by na to raději zapomněla a svým dětem tuto temnou kapitolu dějin lidstva nikdy neprozrazovala. No, jak je vidět, ne všichni mají tento názor. Nechali byste si vytetovat památku na pandemii?

Budu borec

Milujete želvy ninja? Nebo žáby? Mimozemšťany? Maskoty svého oblíbeného týmu? Těžko poznat, co tím chtěl básník říci. Borec si prostě nechal na své tělo vytetovat obrázek, nad kterým zůstává rozum stát. Možná to bylo „skvělé rozhodnutí“ po nějaké vydařené párty v době, kdy se ještě pařit smělo. Škoda, že už jsme všichni tak dlouho střízliví, třeba by byl svět bohatší o podobný kousek.

Rodičovská láska nezná mezí

Tohle je přesně ten typ lásky, nad kterou není. Milujete své dítě natolik, že si jeho podobu necháte vytetovat na svou kůži. A milujete ten obrázek i v případě, že se setsakramentsky nepovedl. No, co si budeme povídat, rodičovská láska prostě nezná mezí. My jen přidáváme, že je jistě miminko nádherné a roste z něj zdravý a skvělý člověk. Snad si jeho rodiče pro příští tetovačku zvolí jiný salón. V opačném případě hrozí, že se jejich vlastní potomek bude snažit o to, aby i v tom největším vedru nosili dlouhý rukáv.

Co to je?

Panoptikum se uzavírá tímto originálním snímkem. Je skutečně k nevíře, že tak hrozné tetování ještě někdo nosí a rychle je nepředělal třeba na velký černý horkovzdušný balón, který by tu ostudu odnesl neznámo kam. Ano, na obrázku je opravdu ručička novorozence, kterak svírá maminčin prstík. Nebo jste si snad mysleli něco jiného?

Některá tetování jsou skvělá. Můžete být pokryti obrázky čehokoliv od hlavy až k patě a bude to vypadat božsky. A někdy je to prostě průšvih.

Zdroj: www.thesun.co.uk. Náhledový obrázek: Gettyimages