Nejlepší záběr Bigfoota? Muž zachytil chlupatou příšeru, jak se potuluje lesem, díky dronu

Dlouhá léta byla pozorování tohoto záhadného tvora hlášena pouze v lesích Severní Ameriky. Postupem času, jak se vyvíjela technika, měli lidé podle serveru Indy100 stále více „důkazů“, že Bigfoot skutečně existuje. Údajnou příšeru zachytil koncem loňského roku youtuber Kens Karpentry.

Kensova kamera zachytila tohoto neidentifikovatelného tvora, jak se potuluje zasněženým lesem. Objev vyděsil i samotného Kense, který se zmohl jen na tato slova: „Co to proboha je? Co to je? To je něco neuvěřitelného.“ Dron jasně zachycuje rádoby Yettiho, jak kráčí mezi stromy a pod nohama mu křupe sníh. Lidé na video okamžitě zareagovali a někteří jsou přesvědčeni, že nejde o žádný podvod.

„Já tomu věřím. Ale příště ať je dron blíž k zemi, aby měl lepší úhel,“ podotkl jeden z diváků. Jiní byli o něco skeptičtější. „Věřím, že Bigfoot existuje, ale tomuhle videu nevěřím. Nevěřím ani tomu chlápkovi, protože Yetti by pravděpodobně slyšel zvuk dronu,“ napsal další. „Proč ho nesledoval déle, aby se podíval, kam letí? Proč se nevrátil a nepodíval se na stopy ve sněhu? Proč nedal dron níž, abychom se na něj mohli podívat zblízka?“ ptal se další skeptik.

zdroj: Indy100, Titulní obrázek: Wikimedia Commons/Caroline Toms