Několik pravidel, jak si udržet svého partnera

Muži bývají většinou ve vztazích ještě více skeptičtí, než samotné ženy. Dnes se podíváme na zásady chování a ženské kvality, kterými dokážete okouzlit nejednoho muže.

Buďte přátelská 

Důležité je, aby se muž ve vaší přítomnosti cítil příjemně a pohodlně. Není potřeba si hrát na drsňačku, ale zároveň nebuďte miloučká jak andílek. Správnou volbou bude takový zlatý střed mezi těmito dvěma póly. 

Je důležité, aby ve vás získal důvěru a pocit, že se vám může s čímkoliv svěřit a vy mu porozumíte. 

Buďte sebevědomá

Ano, v dnešní době internetu je to vcelku složité. Na internetu vidíme dokonalé hubené holky s krásným obličejem a říkáme si, proč sakra nemůžeme být jako ony. Ale to je špatně. Sebevědomí je základ a je to důležité nejen pro váš protějšek, ale především pro vás samotnou. Věřte si. 

Buďte inteligentní

Nemusíte být geniální, ale přirozená inteligence je sexy. Bude vás pak brát vážněji a bude mít pocit, že se na vás vždy může obrátit pro radu. Možná ho to bude i motivovat a vzdělávat.

Buďte ambiciózní

Žena, která se spokojí s první možností a už se nesnaží dál, nemá žádné cíle, to rozhodně není moc přitažlivé. Je důležité mít nějakou cestu, po které si chcete jít a snažit se až dokud nedosáhnete svého cíle.

Nebuďte stíhačka

Důvěřuj, ale prověřuj! To samozřejmě platí, jen je potřeba si pamatovat, že vše má své hranice. Nemáte snad zapotřebí ho všude sledovat a každých pět minut mu volat, kde je, s kým je a kdy přijde. To je spíše návod k tomu, jak ho zaručeně odradit.

Buďte samostatná a nenáročná

Někdy je příjemné se nechat rozmazlovat, ale důležité je umět se postarat především sama o sebe. Váš muž nemůže být jako vaše dítě o které neustále pečujete a naopak, ani vy pro něj nemůžete být v takovém postavení. Pokud nezvládnete jít bez svého milého ani nakoupit, nejspíš pro něj nebudete tou ženou jeho života.

Buďte přirozená

Není potřeba si hrát na něco, co nejste, nebo se pokoušet kvůli druhému nějak rapidně měnit. Nejlepší je být přirozená a sama sebou. Mít vkusný smysl pro humor, být milá a spolehlivá, soběstačná, to vše a ještě více jsou kouzelné vlastnosti, které by se měli ukrývat v každé z nás. 

Buďte věrná a upřímná

Dnes už to tu jednou zaznělo, ale být věrná a upřímná je to nejkrásnější, co druhému můžete nabídnout. Sama byste na druhém nejspíš ocenila takové vlastnosti a tak je potřeba se tím řídit. 

Zdroj: lovesailors.com, Náhledová fotografie: Mukesh Mohanty z Pexels