Pokud používáte WhatsApp, mějte se na pozoru. Pozor na nové funkce, testeři odhalili tyto hlavní nové funkce

Novinky odhalil webetainfo.com. Ta se týká především dopadu na oblíbené skupinové chaty. Ty se staly předmětem v pracovních organizacích nebo jiných sdruženích. Několik z nich zůstalo měsíce nebo dokonce roky nepovšimnuto, a právě zde zasáhla společnost Meta, která testuje novou funkci ve své nejnovější beta verzi.

Zřejmě v zájmu záchrany kyberprostoru přistoupila společnost k nové funkci. Uživatel, který vytvoří skupinový chat a časem jej přestane používat, bude mít možnost předem nastavit čas, kdy se chat sám smaže.

Nejnovější aktualizace vás navíc nebude nutit ani k ručnímu vyhledávání těchto starých skupinových chatů, ale upozorní vás na ty, které se již nepoužívají, a zeptá se vás, zda je může smazat.

Tato funkce navíc není jedinečná pro tu a tu platformu, ale přichází napříč všemi platformami. Alespoň podle testerů. „Tato funkce je stále ve vývoji v beta verzi aplikace WhatsApp pro iOS, ale díky nejnovější beta verzi aplikace WhatsApp pro Android 2.23.8.11 dostupné v obchodě Google Play jsme zjistili, že tato funkce je ve vývoji i v aplikaci pro Android,“ píše portál.

zdroj: webetainfo.com, topky.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/arivera