Potěšte své oko: Toto jsou nejvíce sexy muži současnosti

Tito krasavci jsou považováni za nejvíce sexy muže současnosti. Naleznete mezi nimi i svého favorita?

Brad Pitt

Jeden z nejoblíbenějších herců současnosti se již od roku 1991, kdy se objevil ve snímku Thelma a Louisa, objevuje na seznamech nejvíce sexy hřebců současnosti. Držitel dvou Zlatých glóbů a Oscara navíc zraje jako víno. Ve snímku Tenkrát v Hollywoodu se objevil spolu s Leonardem DiCapriem – tato kombinace byla splněným snem mnoha dam po celém světě.

Chris Hemsworth

Australský krasavec se řadí mezi nejcharismatičtější muže planety. Svůj herecký talent prokázal například ve snímku The Avengers, kde si zahrál Thora. V současné době patří mezi nejlépe placené herce na světě. Líbí se také vám?

Leonardo DiCaprio

Od devadesátek se tento hollywoodský krasavec pohybuje na předních příčkách hodnocení herců. Držitel ceny Akademie ale není krásný jen svým vzhledem, ale také se aktivně zasazuje za boj o lepší životní prostředí, je nadšeným ekologem a zapojuje se do misí po celém světě.

George Clooney

I poté, co se oženil s právničkou Amal, neztratil nic ze svého charismatu a přitahuje ženy z celé planety. Již v devadesátkách se tento producent a herec objevuje na obrazovkách televizí i na velkých plátnech kin. Kromě toho se aktivně zajímá také o lidská práva. Že by krasavec se srdcem na pravém místě?

Který z těchto krasavců se vám líbí nejvíce? Vyhledáváte filmy s těmito slavnými hřebci?

Zdroj: thetrendspotter.net. Náhledový obrázek: Gage Skidmore z Flickr