Pro nesmělé muže: Jak přitáhnout pozornost ženy a získat si její srdce

Možná nemáte neomezený rozpočet na kytice růží, kabelky a voňavky, ale máte srdce plné lásky. To u mnoha žen zaboduje rozhodně více než okázalá gesta. A „sbalit“ příjemnou ženu umí i nesmělý muž bez pompézních darů. Zná-li správný postup úspěšného „balení“.

1. Buďte milý

Na ženu velmi zapůsobí, vystupujete-li jako milý, jemný muž. Těch, kteří působí jako žoviální alfa samci, kteří snědli veškerou moudrost světa, mají na každém prstu deset. Avšak milý, sympatický muž, který je ztělesněným tradičního gentlemana, vystoupí z řady a zaujme každou ženu. Mladou, starší, svobodnou i zadanou.

2. Vždy s úsměvem

Fotka od Getty Images

Úsměv muže je pro ženy silné afrodisiakum. Důvod? Udělejte malý test na ulici. Kolik mužů spatříte s úsměvem na rtech? Bude to mizivé procento. Ale ženy mají rády, když se muž usmívá. A proto – pokud budete mít pozitivní výraz ve tváři namísto toho věčného „kakabuse“, ​​máte při seznamování skutečně náskok.

3. Všímejte si jí

Máte-li o ženu zájem, je třeba si jí hlavně všímat. Nepotřebuje laciné lichotky, jen si všimněte, že změnila vůni, rtěnku, má pěkné nové šaty. Zaposlouchejte se, pokud máte tu možnost, jaké řeči vedou ženy v ženském kolektivu. Rády se chlubí, ocení oblečení, nový účes či barvu vlasů. Pokud toto muž ocení, žena bude rozhodně ráda vyhledávat jeho společnost. Těchto věcí si totiž všímá nemnoho mužů. Dokonce ani ti, se kterými ženy chodí. Proto je muž plný zájmu vždy zajímavý.

4. Vymyslete společný den

Fotka od Getty Images

Jedna věc, kterou ženy nenávidí, je nuda. No a partner, který dává přednost třeba fotbalu, televizi a pivku s kamarády, jim rozhodně na romantické náladě nepřidá. Ženy velmi rychle a snadno zaujmete, navrhnete-li jim náplň společného dne, která vybočí z jejich běžného průměru. Výlet, dobrodružství, sport, návštěva galerie. Cokoli, co ji zaujme a budete dělat společně. Pro ženu je čas strávený se zábavným mužem při společně stráveném čase doslova magický. Proto ji s podobným programem velmi rychle zaujmete.

5. Ukažte, že vám na ní záleží

Zájem o budoucí lásku je velmi důležitý. Ale pozor – zájem by neměl ustat ani v době, kdy už partnerku získáte. Protože vždy může přijít někdo více „angažovaný“ a výsledkem bude, že ji přitáhne na svou stranu. Každou ženu potěší, pokud se muž zajímá o její problémy, sny, touhy, zkrátka o to, co má ráda. Pokud umíte zasáhnout její srdce právě upřímným zájmem, budete na listině favoritů na další a další schůzky pořádně vysoko.

Zdroj: www.yourtango.com, https://magazin.pluska.sk. Náhledová fotografie: Getty Images