Psychologický test: vyberte si účes, který se vám nejvíce líbí. Nebudete věřit, co to o vás prozradí

Může to znít trochu neobvykle, ale vlasy mohou prozradit mnoho o naší osobnosti a povaze. Nevěříte tomu? Vyzkoušejte náš test. Podívejte se na čtyři obrázky účesů a vyberte si ten, který se vám z nějakého důvodu líbí nejvíce. O odpovědi dlouho nepřemýšlejte, řiďte se instinktem. Pak si stačí přečíst psychologický výklad ke každému účesu. Jednak o sobě můžete zjistit něco nového a jednak si budete moci ověřit, zda vám účes, který nosíte, vyhovuje vzhledem k vaší povaze. Pokud ne, možná je čas na změnu. A budete nejen vypadat, ale hlavně se cítit mnohem lépe!

Psychologický test. Nebudete věřit, co to o vás prozradí. Foto: depostiphotos.com

Níže se dozvíte, co to o vás prozrazuje:

Účes číslo 1
Pokud vás nejvíce zaujal první účes, jste vůdčí a velmi kreativní osobnost. Jste ambiciózní, odvážní, nebojíte se žádných nových věcí ani změn. Bez ohledu na svůj věk vypadáte stále mladě a svěže, jste plní energie, kterou rozdáváte i svému okolí. Řídíte se heslem, že žijeme jen jednou, a chcete si život co nejvíce užít, máte rádi společnost jiných lidí a rádi se bavíte. Rodina a přátelé jsou na seznamu vašich hodnot na prvním místě. Jen pro zajímavost dodejme, že tento účes se nazývá pixie a poprvé ho v šedesátých letech proslavila slavná modelka Twiggy. Účes pixie je velmi praktický a snadno se udržuje, navíc krátké vlasy omlazují.

Účes číslo 2
Pokud jste propadla kouzlu druhého účesu, jste pravděpodobně velmi vytrvalá a cílevědomá žena. Vaše vytrvalost, odhodlání a rozhodnost často imponují vašemu okolí a umožňují vám být úspěšní ve všech oblastech života. Víte, co od svého života chcete, jdete si za tím, a tak si plníte své sny, plány a přání. Překážky, které se vám postaví do cesty, vás neodradí, ale naopak motivují. Stojíte si za svými názory, ale zároveň dokážete ocenit a respektovat názory ostatních. Tento účes je navíc velmi módní a můžete ho snadno přizpůsobit tvaru a proporcím svého obličeje.

Účes číslo 3
Pokud jste si vybrali třetí účes, jste vyrovnaná a spokojená žena. Máte neustále dobrou náladu, usmíváte se a vyzařujete pozitivní energii na své okolí. Lidé vás mají rádi pro vaši empatii a schopnost naslouchat. Zároveň jste velmi elegantní a přitažlivá žena.

Účes číslo 4
Dlouhé vlasy byly vždy symbolem ženskosti a smyslnosti. Pokud máte rádi dlouhé vlasy nebo je sami nosíte, mezi vaše dominantní vlastnosti patří především upřímnost a přímočarost. Nemáte rádi lži a podvody. Vaši blízcí hrají ve vašem životě velmi důležitou roli a v případě potřeby se pro ně můžete snadno obětovat.

zdroj: dran.sk, Titulní obrázek: Engin_Akyurt / Pixabay.com