Rodiče, zavřete oči: Tahle upřímná americká rapperka je možná idolem i vašeho dítěte

S písničkou WAP od americké rapperky Cardi B ztratilo nervy už mnoho rodičů. Pořádná dávka americké upřímnosti se totiž zabydlela v mnoha pokojíčcích nezletilců. Co rodičům vadí nejvíce?

Bývalá striptérka

Cardi B není rozhodně žádná světice. Bývalá striptérka si na své živobytí již vydělávala mnoha způsoby. Poté se jí ale začalo dařit a nyní jede na vlně popularity, kterou zaznamenaly americké rapperky. Pokud jste si mysleli, že byly texty Missy Eliott před dvaceti lety pořádně odvázané, byl to jen slabý čajíček. Cardi B se nebojí jít do detailů.

Pěkně od podlahy

Písničky, ve kterých se to hemží slovy „fuck“, „pussy“, „dick“ a dalšími peprnými výrazy jsou trnem v oku mnohým rodičům. Když si k tomu přičtete pořádně vyzývavý videoklip, ve kterém nezbývá mnoho prostoru pro fantazii, asi pochopíte proč. Marná sláva, každá generace se chce od té předchozí něčím odlišovat a rebelovat. Twerk se tak zabydlel v mnoha dětských pokojíčcích. Děti se tak natáčejí a publikují své umění na TikToku, aniž by to jejich rodiče nějak mohli zjistit.

Že by zlatý dudlík?

Nedávno se Cardi B pochlubila krásnou zprávou: S rapperem Offsetem čekají druhé dítě. Jak jinak to světu oznámit, než pomocí nahé fotografie? Tahle holka si svou slávu ale umí pořádně užít a rozhodně peníze nešetří. Její tříletá dcerka Kulture už  je majitelkou několika luxusních kabelek světoznámých značek, má také diamantové šperky. Dá se tedy očekávat, že ani další dítě se nebude mít špatně.

Jako striptérka se osamostatnila

Cardi B je vlastním jménem Belcalis Almanzar, narodila se v roce 1992 v Bronxu jako potomek maminky z Trinidadu a tatínka z Dominikánské republiky. V několika rozhovorech uvedla, že již v 16 letech vstoupila do gangu Bloods. Od devatenácti se živila jako striptérka, což jí pomohlo se osamostatnit a utéct z chudoby a domácího násilí.

Připomeňte si její tvorbu písní WAP. O čem je? No přeci o sexu.

Zdroj: pagesix.com. Náhledová fotografie: Gettyimages