Žena přežila klinickou smrt. Odhalila, co je na druhé straně. Bylo to v mé hlavě

Všichni si často musíme říkat, co nás čeká na druhé straně. Žena, která zažila klinickou smrt, se rozhodla vyprávět svůj příběh. Žena přežila klinickou smrt ve věku 17 let, byla důsledkem autonehody. Srdeční zástava s následkem klinické smrti. Co je na druhé straně? Ukazuje se, že žena má na tu dobu vzpomínky. Prozradila, že byla nějakou dobu na „druhé straně“. Co si pamatuje?

„Můžete říct ztratil vědomí a spadl do černého tunelu, takže můžete říct ‚klasika‘ a pak země pod nohama a najednou jsme v rozšířené realitě vnímání, protože se staly tři věci najednou a já vidím.“ O nemocnici a o tom, co s ní souvisí, řekla, že je to úplně jiný svět plný krásy a jasného světla, které stále přichází. Další věc, kterou tato žena viděla ve své klinické smrti. Svět by byl plný krásných staveb a vegetace, které nikdy v životě neviděla. Světlo, které viděla, se časem proměnilo v někoho, kdo s ní začal mluvit.

„Rozhovor mě má povzbudit, povznést a přesvědčit, že ať už se rozhodnu jakkoli, ať už se vrátím, nebo zůstanu, je to rozhodně moje rozhodnutí,“ přiznává. Lékaři nemohli uvěřit, co se jí stalo. Samotná klinická smrt trvala pouhých pět minut, ale tato událost ji navždy změnila. Poté, co žena přežila klinickou smrt, se rozhodla začít se zkoumáním tohoto tématu a chce mu zasvětit zbytek života.

zdroj: dran.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/geralt