Tohle chování muži na ženách v posteli nesnášejí

Milostný život patří neodmyslitelně k našemu životu. Přesto se ženy dopouštějí mnoha chyb, které muže zásadně odpudí. Jaké to jsou? Děláte je občas také?

Stydlivka

Pokud jste v dlouhodobém vztahu, je samozřejmostí, že bude třeba vymyslet nějaké praktické vychytávky, abyste nesklouzli k nudě. Pořiďte si sexy prádélko, hračky, zajeďte na nějaké nevšední místo. V opačném případě hrozí, že se s vámi partner ukouše nudou. Stydlivka je in, když je vám „náct“. Potom už ne.

Konzerva

Ženy konzervy neuznávají nic jiného, než klasické milostné polohy. O nějakých obrácených polohách nemůže být ani řeč, některé je dokonce považují za zdraví škodlivé nebo hříšné. S konzervou chce mít dlouhodobý vztah skutečně málokdo. Ještě se divíte, že muž tráví celý večer na různých webech pro dospělé? Život je přeci od toho, ať si jej užijeme. Máte stálého partnera, tak proč se stydět a obávat.

Nic nebude

Pohádali jste se. Jako odplata bude použito „nic nebude“. Odepírání sexu po hádce je pro muže skutečnou pomstou. Proč se neusmířit? Proč si hrát na královnu, kterou je třeba za vše odprosit? Tyto ženy nevědí, že nejvíce ochuzují samy sebe. Mládí se nevrátí, tak proč jej trávit ve výčitkách. Obraťte list a raději mu nařezejte, nezbedníkovi jednomu, když vás tak naštval.

Raději to ze sebe dejte ven, než abyste si upírala radosti. Fotka od Claudio_Scott z Pixabay.
Raději to ze sebe dejte ven, než abyste si upírala radosti. Fotka od Claudio_Scott z Pixabay.

Smutná

Jste smutná, že se vám v práci něco nepodařilo. Nebo vaše kamarádka prochází nějakou nemocí. Taky jste slyšela, že někde na světě se stala živelná pohroma. A jste z toho smutná. Smutná natolik, že nevidíte své tělo a jeho krásu. Smutná natolik, že si přeci nemůžete dopřát trochu té obyčejné lidské radosti. Čas ubíhá, a vy jste smutná… Tak přesně tohle chování partneři opravdu v lásce nemají.

Jak jste na tom vy? Poznali jste se? Nebo s intimitou potíže nemáte?

Zdroj: www.nzherald.co.nz. Náhledová fotografie:Gettyimages