Přehnané, nebo geniální? Proč letuška radí dát si botu do hotelového trezoru

O šest „hotelových vychytávek“ se na síti TikTok názorně podělila mladá letuška společnosti KLM. Pokud například na hotelu často zapomínáte své cennosti, měli byste si do trezoru dát botu.

Každý cestovatel je rád za dobré tipy na cesty. Tím lépe, pokud pocházejí od profesionálů v oboru, kteří se v tom obzvlášť dobře orientují: například od letušek. Ať už se jedná o chyby, kterých se cestující dopouštějí na dálkových letech, používání sedacích vaků nebo tipy, jak spát v letadle. Komunita na síti je nadšená. Stejně je tomu i v případě rad, které na TikToku dává jedna letuška pro příští návštěvu hotelu.

Esther Sturrusová shrnula pro své sledující na TikToku ve 47vteřinovém klipu celkem šest „hotelových hacků“ (nápadů, vychytávek – pozn.). Jeden z nich však působí poněkud zvláštně: Letuška společnosti KLM radí, aby si lidé do hotelového trezoru dali botu. Ale proč?

Přehnané, nebo důmyslné? Botu do trezoru?

„Bojíte se, že si zapomenete něco v trezoru? Dejte si tam boty, abyste nezapomněli,“ zní jednoduché zdůvodnění. Pokud chcete opustit hotel, nemůžete to udělat, aniž byste zároveň nenašli cennosti v hotelovém trezoru a nevzali si je s sebou.

Multifunkční koupací čepice

Esther dále prozrazuje: Čepice do sprchy dokáže víc než jen ochránit vlasy před namočením.
Koupací čepice dokáže také mnohem víc než jen ochránit vlasy před namočením. „Použijte ji jako sáček na boty,“ vysvětluje letuška společnosti KLM. A velmi dobře funguje také jako ochrana před bakteriemi na dálkovém ovladači televize v hotelovém pokoji.

Napájení a nabíjení i jinak

Podle Esther Sturrusové můžete televizor použít také k nabíjení chytrého telefonu, pokud jste adaptér zapomněli doma nebo nefunguje. K zajištění napájení televizoru také nemusíte nutně používat kartu od pokoje, tuto funkci může plnit i občanský průkaz nebo kreditní karta. Tyto tipy mají u jejích příznivců velký ohlas.

Zdroj: merkur.de. Náhledová fotografie: Racool_studio z Freepik