Umělkyně fotografuje své milence fotoaparátem umístěným ve vagíně. Podívejte se na jedinečnou sérii intimních momentek

Fotografka Dani Lessnauová zachytila jedinečnou sérii intimních momentek se svými milenci. Pořídila je miniaturním fotoaparátem umístěným ve své vagíně. Podle slov fotografky snímky zkoumají „jedinečnou schopnost těla být zároveň známé i neznámé, erotické i fyziologické“. Neobvyklý vznik fotografií je navíc způsobem, jak zobrazit erotiku a tělo ve „zvláštním prostoru mezi dohledem a intimitou“.

Série nazvaná extimite zachycuje těla jejích současných i minulých milenců a sexuálních partnerů z pohledu Daniina těla. V galerii níže najdete výběr několika snímků z celého díla. V kompletní podobě jej najdete na oficiálních stránkách Dani Lessnau.

Zdroj Dani Lessnau extimité

„Interakce mezi dvěma lidmi se odehrává v soukromém prostoru a je zachycena dírkovou kamerou, kterou jsem umístila do vagíny a namířila ji ven. Pomocí dlouhé expozice jsem film vystavil také pohybu dechu a střev. Perspektiva filmu jako materiálu je v přímém rozhovoru s polohou kamery,“ komentuje dílo autorka.

Zdroj Dani Lessnau extimité

Podle jejího popisu fotografie zachycují proces spolupráce, kdy se „stáváme zranitelnými a vzdáváme se kontroly“. Na fotografiích si můžete všimnout, jak se světlo odráží od mužova těla a vstupuje do těla umělkyně. „Výsledný obraz je zkoumáním vzájemného působení vnitřku a vnějšku, a to jak z hlediska fyzické energie, tak formy a psychologického vztahu,“ popisuje Dani.

zdroj: Refresher.sk, Titulní obrázek: Dani Lessnau extimité