Vévodkyně Kate má vyhlazené čelo i bez botoxu. Jak dosáhla takového efektu?

Krása vévodkyně Kate je opěvována na každém kroku. Není divu – manželka budoucího krále vypadá opravdu pokaždé nádherně, a to jak svou postavou, make-upem, tak i stylingem. Dnes se díváme na její čelo, které navíc pro jeho hladký vzhled zkoumá celý svět! 

Zajímavé je, že vévodkyně Kate si vrásky nenechává ošetřit botoxem. Magazín Viva! Odtajnil svým čtenářům, jaký tajný produkt vévodkyni umožňuje dosáhnout takového účinku.

Záhada hladkého čela vévodkyně Kate vyřešena

Vévodkyně Kate pravidelně veřejně vystupuje jménem královské rodiny. Pak se k ní upírají zraky celého světa, takže její vzhled musí být pokaždé bezvadný. Úžasné je, že Kate vypadá každým rokem lépe a lépe…  Našla tedy recept na elixír mládí? Nebo jsou to jen geny?

Podle portálu US Magazine Portal má vévodkyně Kate svůj vlastní tajný způsob, jak si udržet hladké čelo a není to botox! Mladý vzhled manželky prince Williama má na svědomí gel Biotulin. Podle novinářů portálu ho vévodkyně miluje a dokáže skutečné zázraky!

Biotulin – tajemství mládí vévodkyně Kate

Tajemný Biotulin gel je lék, který se běžně aplikuje v tekutině, nikoli jehlami. Aplikuje se jak na obličej, tak na krk. Na účinky nemusíte dlouho čekat. Již po hodině je pokožka viditelně hladší a přirozeně napnutá. Při pravidelném používání má účinek na redukci vrásek a vrásek. Produkt obsahuje přísady jako je kyselina hyaluronová, spilanthol (amid mastné kyseliny izolovaný z Acmella oleracea – plamatky zelné) a extrakt z imperata cylindrica (imperata válcovitá neboli japonská krvavá tráva). Jak můžete vidět na Kate, funguje to perfektně! Vyzkoušet tento druh kosmetického produktu můžete i u nás v podobě séra či krému.

Zdroj: viva.pl. Náhledová fotografie: Tom Soper Photography / Wikimedia Commons