Teprve když jsou hluční, rozeženeme je. Bývalá letuška vypráví o sexu cestujících na toaletách. Jak jsou na tom Češi?

Sex na toaletách je pro letušky zcela běžný. Poměrně rychle rozpoznají, že se něco chystá, a zasáhnou poměrně elegantně. Co dělají v případech, kdy si pár užívá na toaletách, prozradila bývalá letuška Marika Mikušová.

Pět let létala Marika pro jednu blízkovýchodní leteckou společnost. Její uniforma letušky je již na věšáku, ale přesto nabízí svému deníku pohled do života na palubě. Dobrá letuška by měla být dobrým psychologem, a proto by měla umět dobře analyzovat situace, které mohou nastat. Koneckonců je to první člověk, na kterého se cestující obrací s jakýmkoli problémem.

Častou neřestí na palubě je alkohol, který bývá součástí letenky. Právě to může být jedním ze spouštěčů potenciálních problémů, které musí letušky řešit s grácií: „Alkohol na palubě nemůžeme omezit, ale můžeme zpomalit jeho konzumaci. Pro takové situace máme předpisy. Ale kdyby situace přerostla v agresi, na palubě jsou pouta,“ popisuje Marika s úsměvem.

Dlouhé lety přejí milencům, což lze poznat ještě předtím, než se chtějí uchýlit na toalety. Většinou se některé sexuální praktiky odehrávají pod dekou na sedadlech cestujících. „Vždycky se na ně zamračím a oni to nechají být,“ prozrazuje Mikušová.

Pokud se někdo oddává sexuálním hrátkám na toaletách, vždy záleží na hluku, který vychází z kabinky. Kdyby byly slyšet orgasmické výkřiky, letušky by už dávno zasáhly. „Ale kabinka není jediné místo, kde jsem přistihl cestující. Někteří cestující si oblíbili oplácet polibky za záclonou kuchyňky stevarda,“ popsala zážitky z letů Marika. Milenci se podle krásné vyhnankyně okamžitě usadili na svá místa.

Během svých cest Marika sloužila na palubě snad všech národů světa a dobře znala jejich specifické chování. Při letech z Afriky podle ní rádi zpívají, což často dodává letům jedinečnou atmosféru. Vždy si chtějí z letu odnést nějaký suvenýr, ať už je to deka, maska na spaní nebo jen plechovka s logem společnosti.

Na druhou stranu jsou Němci tak slušní, že se v letadle mohou prakticky odbavit sami. O Češích bývalá letuška říká: „Říká se o nás, že hodně pijeme. Většina Čechů si ale dá jen sklenku vína nebo pivo. Vždy si let užijí jako součást své dovolené, a proto mají u leteckých společností dobrou pověst.“

zdroj: stcity.sk, Titulní obrázek: Pixabay/luskabieri