Vystrašená matka pořídila děsivé záběry před hradem v Yorku: Historik její obavy ještě prohloubil

Stačil jeden pohled a husí kůže měla po celém těle. Robbie Natasha Walkerová (28) na výlet v anglickém Yorku nikdy nezapomene.

Sympatická blondýnka navštívila začátkem ledna anglickou hradní pevnost Clifford’s Tower. Z toho, co zažila, se nadšencům paranormálních jevů může zdát, že tajemná historie místa se dnes prodírá na povrch.

Robbie si příjemný výlet s rodinkou pořádně užila a pořídila si několik fotografií na památku. Když se však Angličanka usadila v pohodlí hotelu a prohlížela si fotky, úsměv jí rázem přešel. Když uviděla, co se jí podařilo zachytit, nevěřila vlastním očím. Robbie se domnívá, že okem fotoaparátu se jí podařilo zachytit něco zvláštního, nadpřirozeného. Na záběrech blondýna vidí černou postavu bez rukou a s dírou v hlavě.  Jak píše web Daily Mail, rozrušená žena situaci nenechala jen tak a už druhý den zaklepala na dveře místnímu historikovi.

Temná a krvavá historie místa

Slova odborníka její obavy jen prohloubila. Památka, kterou Robbie navštívila, je podle něj místem jednoho z nejhorších antisemitských masakrů ve středověku. To turistku jen utvrdilo v tom, že se jí podařilo zachytit úlomek temné historie Clifford’s Tower. „Na první pohled jsem si myslela, že je to nějaká postava. Historik uvedl, že ve věži se konalo množství protestů a masové zabíjení,“ prozradila nadějná lovkyně duchů.

„Věřila jsem na duchy ještě předtím, než se to stalo. Zeptala jsem se svého snoubence, jestli teď věří i on. Řekl: „Ne, ale nevylučoval bych, že to byl duch. Přimělo mě to dvakrát si to promyslet,’“ dodala. 

Robbie navštěvuje tuto památku každý rok, ale když se na záhadné místo znovu vrátí, na paměti bude už vždy mít záhadnou černou postavu, kterou se jí podařilo zachytit.

Zdroj: dailymail.co.uk, cas.sk. Náhledová fotografie: Manasij Pal Chowdhury / Wikimedia Commons