Záhadné zmizení: Puberťák se po 2 letech vrátil domů. Neuvěříte, kde se ukrýval

Michaela Ramireze nahlásili jeho rodiče jako pohřešovaného na policii 9. června 2020. V té době mu bylo pouhých 15 let. Policie po něm pátrala, ale neúspěšně. Zvrat nastal v březnu letošního roku.

Po chlapci jako by se slehla země. Policii se téměř po dvou letech nepodařilo přinést nové informace v případě zmizelého teenagera. Jak o tom informoval portál New York Post, chlapec se po dlouhé době opět vrátil domů živý a zdravý.

Ramirez (17) všechny překvapil, když se 11. března 2022 vrátil domů do Kalifornie. Naposledy ho rodina viděla 18. května 2020. Katte Smithová, chlapcova opatrovnice, vypověděla, že teenager odešel z domu po hádce s rodinou.

Chlapec celé dva roky bydlel v domě svého bývalého přítele spolu s jeho matkou Holgou Castallo Oliversovou (61). Žena působila jako učitelka na kalifornské státní škole . Po návratu Ramireze domů byla zatčena. Holga čelí obviněním ze zadržování nezletilého s úmyslem ukrýt ho před rodiči.

Takové jednání je z pohledu zákona trestným činem. Kromě toho měla žena svým jednáním přispět k delikvenci nezletilého, což je přestupek, informovala o tom severokalifornská zpravodajská stanice KCRA. O tom, že chlapce jeho rodina nahlásila jako pohřešovaného, ​​měla vědět. „Cítili jsme se okradeni o všechen ten čas s ním. Nemůžete jen tak schovat dítě a myslet si, že je to v pořádku,“ řekla Smithová pro KCRA.

Zdroj: nypost.com. Náhledová fotografie: Juan Pablo Serrano Arenas z Pexels