Základní tipy pro krásu, které udržují vaši pokožku zdravou během podzimu

Podzim je čas změn a jednou z největších změn, které ovlivňují naši pokožku, je zvýšená citlivost, podráždění a suchost. To je důvod, proč důrazně doporučujeme udržovat zdravou rutinu péče o pleť – vše, co musíte udělat, je vyzkoušet tyto kosmetické tipy.

Použijte hydratační mytí obličeje

Pokud jde o podzim, jediná věc, která by měla být ostrá, jsou listy – ne vaše kůže! Když se venku ochladí počasí, mnoho žen má tendenci se tvářit, že teplota sprchy by měla být zvýšena. Z dlouhodobého hlediska je to však pro vaši pokožku docela škodlivé. Spolu s tím přichází použití drsných mýdel – to může být v pořádku na léto, ale rozhodně ne v pořádku na podzim nebo zimu. Chcete-li chránit pokožku, vyzkoušejte výživnější a hydratační čisticí prostředek. Vaše pokožka se bude cítit mnohem hladší a zdravější.

Vyzkoušejte silnější hydratační krém

Vzhledem ke změně klimatu a teploty na podzim znamená, že bychom měli před spaním a ráno přejít na silnější hydratační hydratační krém. To je tak důležité, když čekáte, až si zachováte jeho orosenost. Takže během chladnějších měsíců se rozlučte s lehkým, bezmazným hydratačním krémem, který používáte celé léto.

Ošetřete své nohy

Sandály, žabky a některé módní skluzavky jsou všechny letní nezbytnosti, ale věřte tomu nebo ne, opravdu si vybírají daň na nohou. To je důvod, proč byste se měli opravdu podívat na exfoliaci nohou alespoň jednou týdně, abyste se připravili na chladnější měsíce. Většinu času jsou naše nohy přehlíženy a nikdy nedostanou TLC, které si zaslouží. Navíc, po dlouhých dnech strávených v dusných, kompaktních botách a ponožkách, si vaše nohy opravdu zaslouží nějakou pozornost.

Chraňte své rty

Přirozeně, když vzduch začne být sušší a chladnější, naše rty mají tendenci být také sušší. To může často zanechat vaše rty popraskané, popraskané a bolavé. Je tak důležité vlhkost co nejčastěji, aby se zabránilo jejich vysychání. Existuje spousta balzámů na rty, které vám pomohou dosáhnout nejlepších výsledků. Dalším skvělým tipem je zůstat co nejvíce hydratovaný po celý podzim a zimu – takže pijte co nejvíce H20!

Dejte svým rukám trochu TLC

Mnoho lidí miluje období podzimu, ale s ním přichází spousta nevýhod – zejména pro naši pokožku. Zatímco většina se stará o svůj obličej a tělo během chladnějších měsíců, lidé mají tendenci zanedbávat ruce. To je velká chyba! Takže abyste udrželi ruce hydratované a méně suché, hýčkejte ruce co nejvíce. Můžete tak učinit pomocí oleje na kůžičku a velmi bohatého krému na ruce. Udělejte to několikrát během dne a těsně před spaním!

zdroj: articleskill.com, Titulní fotografie: Pixabay.com/Bru_No