3 tipy na skvělou zábavu v rámci katastru obce

Dnešní doba že nepřeje pobytu venku? Vyvedeme vás z omylu! Přichystali jsme si pro vás jedinečné tipy na zábavu. Bude vám stačit katastr vaší obce.

Nápadů plný rukáv

Lockdown v rámci České republiky samozřejmě omezuje možnosti nás všech. Každý bychom si přáli, aby to už bylo za námi a mohli jsme žít jako dříve. Nemá ale smysl se trápit něčím, co momentálně neovlivníme. Máme pro vás lepší nápad – co byste řekli tomu, kdybyste si denně udělali venku radost?

Tuhle výzvu si zamilovaly všechny věkové kategorie

O čem je řeč? Namalujte doma akrylovými barvami jakýkoliv motiv na kamínek, přelakujete a následně umístěte na viditelném místě v obci. Kamínek opatřete nápisem „Fb Kamínky“ a vaším poštovním směrovacím číslem. Poté už jen sledujte ve facebookové skupině, jak se váš výtvor pohybuje po celé republice.

Kamínky vás dokonale zabaví. Kde se asi váš výtvor bude pohybovat? 
Ashraf Chemban z Pixabay.
Kamínky vás dokonale zabaví. Kde se asi váš výtvor objeví po měsíci putování?
Ashraf Chemban z Pixabay.

Životní moudro do kapsy

Máte v sobě básnické střevo? Nebo snad patříte mezi milovníky mouder starých mudrců? Třeba můžete sbírat košilaté vtipy. V dnešní době každý z nás ocení kousek životního optimismu nebo povzbuzení, proto si je nenechávejte pro sebe. Udělejte si radost a vaši oblíbenou hlášku si vytiskněte a zalaminujte. Umístěte na viditelné místo v obci. Komu asi udělá radost?

Putování pro zdatné

Cítíte se ve formě? Výborně. Obujte si pohodlnou obuv, do ruky vložte hůl a vzhůru na cestu! A kam že to dnes jdeme, když se prakticky nikam nesmí? No přeci po stopách hranice katastru obce. Vybavte se kvalitní navigací a nenechte si ujít tu příležitost, která se vám naskytla. Kdy jindy byste takové putování podnikli. Tak schválně, jak velký kus dnes ujdete?

Který z nápadů vás zaujal? Dopřejte si životní radost každý den, bez ohledu na okolnosti.

Zdroj: Veronika Lanková. Náhledový obrázek: canva.com