Fotíte se na Instagram? Pozor na základní chyby

Správná póza dá vyniknout vaší kráse.

Je fajn, že máte Instáč. Pokud se ale nenaučíte dělat pořádné fotky, stejně nebudete spokojeni s tím, jak na síti vypadáte. Naučte se jednoduché triky, které vám zajistí SUPER výsledek.

Dáváte si pozor na to, co je za vámi?

Dokonalý make-up u dam nebo styling silného hřebce u pánů a k tomu – světe div se – hromada špinavého prádla v pozadí. Takovou fotku byste asi s nikým sdílet nechtěli, že? Než začnete zatahovat břicho, ujistěte se, že je za vámi adekvátní pozadí. Čistá stěna. Příroda. Cokoliv, co neruší dobrý dojem z fotky.

Fotka od Alex Mihai C z Unsplash.

Pravěk už se nenosí

Možná i vás rodiče nutili při společných fotografiích sedět rovně s hlavou vztyčenou a hledět zpříma do foťáku. Výsledek? Army foto, kde lidé vypadají jako nehybní vojáci. Tak na tenhle fotografický pravěk a teror rovnou zapomeňte. Skvělou fotku si pořídíte, když se k objektivu natočíte mírně zešikma. Klidně zkuste udělat desítky fotek z profilu. Sami zjistíte, co vám nejlépe svědčí. Bude to zábava!

Sexy sexy sexy

Vyzkoušejte sexy pózy. Pro slušnou fotografii si držte přístroj ve výšce obličeje. Chcete působit více sexy? Zkuste si telefon dát mírně nad sebe a dívat se nahoru. Nebo naopak zjistěte, jak budete vypadat, když budete zasněně koukat na foťák dolů. Jo a nebojte se, kačeří našpulené rty už jsou skutečně out, nemusíte se snažit. Nemáte zač.

Focení sexy snímku vás bude bavit.
Fotka od Engin Akyurt z Pixabay.

Tak hurá na to! – „Kam jdeš, že se tak upravuješ?“ – „No přece na Instáč!“

Zdroj: www.trecebits.com. Náhledový obrázek: Dollar Gill z Unsplash.