5 netradičních tipů na valentýnskou noc: Ozdobte se erotickými šperky, dopřejte si teplotní hrátky nebo celibát

Den svatého Valentýna plánuje každoročně oslavit necelá polovina české populace, zejména mladí lidé. Přestože mezi valentýnskými dárky stále převažují sladkosti a květiny, zhruba každý pátý jej oslaví vášnivou nocí. Právě pro ty, kteří plánují Valentýna oslavit v soukromí, přinášíme několik tipů, jak zažít netradiční valentýnskou noc. Vyzkoušejte teplotní hrátky, použijte erotickou kosmetiku, nazdobte se erotickými šperky nebo zažijte celibát s pásy cudnosti.

Tip 1: Vyzkoušejte teplotní hrátky

Sex nejen na Valentýna se dá ozvláštnit mnoha netradičními způsoby. Právě jedním z nich jsou teplotní hrátky, které zahrnují využívání tepla nebo chladu během sexu a intimností. Smyslem této aktivity je, že změny teploty stimulují lidské neuroreceptory a spouští v těle různé pocity. Při teplotních hrátkách se mohou partneři dráždit například kostkami ledu, jimiž mohou masírovat bradavky, vnitřní stranu stehen, krk nebo oblast pod ňadry. V rámci hry s chladem pak můžete ochladit erotické hračky.

„Například skleněné nebo nerezové erotické pomůcky, zejména dilda, můžete před hraním vložit do ledničky nebo ponořit do sklenice s ledovou vodou, aby absorbovaly chlad,“ popisuje Veronika Kubíčková, sexpertka. Naopak milovníci tepla ocení masáž teplými oleji, hru s voskem nebo zahřívacími erotickými pomůckami. „Pro ženy existují různé nahřívací vibrátory, pro muže zase řada pánských masturbátorů nebo kolíků,“ dodává sexpertka.

Tip 2: Použijte erotickou kosmetiku

Erotická kosmetika se v současnosti dostává do popředí zájmu nejen žen, ale i mužů. Do ní spadají různé erotické krémy, některé dodají kůži vláčnost a prokrví intimní partie, jiné zase zpevní prsa, zesvětlí kůži okolo análního otvoru nebo třeba upevní erekci mužů. Na svátek zamilovaných můžete vyzkoušet také omamné parfémy s feromony, které dokážou nabudit k sexuálním hrátkám. Fungují podobně jako feromony, jsou voňavé a vašemu partnerovi nebo partnerce se zvýší chuť k sexu.

Milovníci líbání a orálního sexu ocení slíbatelnou stimulační kosmetiku různých vůní, která zpříjemní předehru, orální sex a okoření sexuální hrátky s partnerem. Nechte se omámit smyslnými vůněmi slíbatelných olejů a vychutnejte si sladké polibky na těch nejcitlivějších erotogenních zónách svého těla.

Tip 3: Nazdobte se erotickými šperky

Každá žena se chce cítit sexy a svůdná. Pokud chcete letos překvapit svého partnera něčím nečekaným, vyzkoušejte intimní šperky nebo jiné designové erotické doplňky. V současnosti existují různé sady šperků pro ženy k ozdobení intimních partií. „Například klipy na klitoris či stydké pysky, svorky nebo třpytivé samolepky na bradavky, anální kolíky s imitací drahého kamene. Pro méně odvážné ženy mohou být ideálním sexy doplňkem chokery s kamínky, obojky na krk nebo masky na oči,“ vysvětluje Veronika Kubíčková.

Tip 4: Zpátky do minulosti: zažijte celibát s pásy cudnosti

Povědomí o pásech cudnosti pochází již ze starého Říma, kde si nevěsty oblékaly látkový pás cudnosti jako důkaz své čistoty. Klasické železné pásy cudnosti pak měly chránit ženy před pokušením a muže před cizím potomkem. Dnes pásy cudnosti slouží jako oblíbená pomůcka při různých sexuálních praktikách, zejména v oblasti BDSM. Pokud tedy chcete potrápit svou drahou polovičku, pořiďte své partnerce pás cudnosti, svému partnerovi pak klec nebo zámek na penis. Mějte pod kontrolou vzrušení toho druhého a užijte si nové pocity nadvlády.

Tip 5: Nové partnerské wellness rituály Pro milovníky masturbace a sexu ve vodě představuje na Valentýna ideální pomůcku masážní vibrátory s funkcí podsvícení. Svítící vibrátory, které svým vzhledem připomínají malé vajíčko, plavou na hladině a nepotopí se. Působí proto uklidňujícím a harmonickým dojmem a zpestří partnerské wellness rituály. Do vody navíc můžete přidat například šumivou bombu s feromony, která vás uvolní, probudí všechny vaše smysly a naladí vás na další milostné hrátky.

zdroj: Redakce, Ruzovyslon, Titulní obrázek: Pixabay.com/stux