Astrolog Nostradamus: Pět mrazivých proroctví pro rok 2023

Francouzský mystický astrolog Nostradamus, který napsal 6 338 proroctví, je sice již dávno po smrti – zemřel 2. července 1566 -, ale jeho předpovědi žijí dál a podle údajů časopisu Yearly-Horoscope se více než 70 procent z nich skutečně vyplnilo.

Za prvé, pokud jde o konflikt na Ukrajině způsobený ruskou invazí, Nostradamus předpovídá, že bude ještě větší a dokonce přeroste ve třetí světovou válku. Předpověď je založena na Nostradamově verši, který zní: „Sedm měsíců velké války, lidé zemřou v důsledku zla.“

Nostradamovy předpovědi však nejsou jen zkáza a pochmurné, protože příští rok by mohl nastat ve vesmíru obrovský průlom. Astrolog napsal, že na Mars „dopadne světlo“, což naznačuje otevření možnosti – mohli by lidé čtvrtou planetu od Slunce navštívit v roce 2023? Pokud s tím mají něco společného Richard Branson, Elon Musk nebo Jeff Bezos, tak možná.

A co se týče papeže Františka – možná bude 85 let vypadat dobře, ale Nostradamus předpověděl, že papež odstoupí v roce 2023 a na jeho místo nastoupí poněkud hrozivá postava.

Astrolog také předpověděl „nebeský oheň na královské budově“, což naznačuje, že se celý svět významným způsobem mění, nebo že jde prostě o „konec časů“ – přeberte si z toho, co chcete. Nostradamus však hovoří také o „novém světovém řádu“, v němž se spojí dvě mocnosti – potenciálně muž a žena.

zdroj: yearly-horoscope.org, TheSun.co.uk, Titulní obrázek: Pixabay.com/GerDukes