Astrolog předpovídá rok 2023: Lidstvo čekají děsivé události, lepší je o nich nevědět

Londýňan Nicolas Aujula (37) tvrdí, že předpověděl chřipkovou katastrofu v roce 2019, rok předtím, než svět zasáhla pandemie nemoci COVID-19. Předpověděl také, že Donald Trump prohraje volby v USA v roce 2020, ale to nebylo tak překvapivé. Zmínil také protesty Black Lives Matter proti rasové nerovnosti a policejní brutalitě vůči Afroameričanům.

„Myslím, že v roce 2019 byla nejvíce šokující vize kovidu. Měl jsem představu, jak jdu na letiště a musím pracovníkovi odevzdat svůj zdravotní záznam, což mi nedávalo smysl. Ale samozřejmě se stal covid a už to nedávalo smysl. Museli jsme předložit doklad o očkování,“ řekl Aujula. Tehdy tomu nepřikládal velkou váhu, protože se mu tato vize zdála poněkud přitažená za vlasy.

Nicolas, který se živí jako terapeut a astrolog, uvedl, že si své psychické schopnosti poprvé uvědomil, když byl velmi mladý, a s přibývajícím věkem sílily. Říká, že nyní má pravidelné vize, a domnívá se, že ví, co nás čeká v roce 2023. Říká, že nás čekají masové záplavy, epidemie malárie a výpadky elektřiny v celosvětovém měřítku. Také si myslí, že by to mohl být špatný rok pro britskou královskou rodinu. „Myslím, že její příjmy a popularita klesnou. Mohou tedy své nemovitosti prodat nebo některé přestavět na hotel,“ radí Aujula.

Další předpověď, že životní náklady budou i nadále růst, mnohé nepotěší. „Hospodářský pokles bude velmi dlouhodobý a může trvat šest nebo sedm let.“ To nejhorší podle samozvaného vizionáře přijde na konci desetiletí, před recesí, po níž se vše napraví. Poté nás však opět čekají krušné časy. „Myslím, že celosvětově dojde k dvojité recesi. V důsledku toho dojde ke ztrátě mnoha pracovních míst a uzavření podniků,“ dodal.

zdroj: Seemayo.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/MiraCosic