Chcete do svého života přitáhnout štěstí a bohatství? Vyzkoušejte metodu 369, je to hit internetu!

Metoda manifestace snů nebo jednoduše Teslův kód 369 – přesně tak se nazývá způsob, kterým se dnes stovky lidí snaží změnit svůj život k lepšímu. Metoda je založena na „zákonu přitažlivosti“ a stala se hitem internetu. Videa s hashtagem #369method mají na Tiktoku miliony zhlédnutí. A co je důležité, mnozí přísahají, že spolehlivě funguje.

Kdo z nás nemá přání, které by si rád splnil? Metoda 369 tvrdí, že sny lze zhmotnit. Musíte je jen chtít. Vlastně ne, nestačí to. Musíme dát vesmíru svými myšlenkami najevo, že to, co si přejeme, se má stát skutečností. Právě proto platí „zákon přitažlivosti“ – vlastními myšlenkami si do života přitahujeme přesně to, co chceme. Přát si být nejbohatším člověkem na světě a věřit, že se druhý den probudíme na luxusní jachtě s miliony na účtu, je samozřejmě nesmysl. Ti, kteří již metodu vyzkoušeli, zdůrazňují, že je třeba začít skromně.

Co má vlastně s touto metodou společného Nikola Tesla, fyzik, konstruktér a vynálezce, který zemřel v roce 1943? Hodně. Tento génius tvrdil, že zná tajemství vesmíru, a liboval si v číslech. Konkrétně tři, šest a devět. Věřil, že číslo tři představuje přímé spojení s vesmírem nebo jinými slovy se „zdrojem“ všeho.

Šestka pro něj byla číslem obrovské síly, kterou v sobě máme, a devítka číslem, které nám dává víru a naději a zbavuje nás jakýchkoli pochybností. Stačí spojit všechna tři čísla a získáme klíč k uskutečnění všech svých snů a přání.

Manifestace snů, tedy zhmotnění našich přání, vychází z jednoduché premisy: vše, co nás obklopuje, existovalo nejprve v rovině pouhé představy a teprve poté nabylo konkrétních rysů. A tak je to i s našimi přáními. Pokud si něco přejeme a vysíláme toto přání v nejrůznějších signálech, vesmír nás vyslyší.

Budeme potřebovat jen papír, tužku nebo pero a jasný záměr nebo cíl. Jakmile víme, co chceme, napíšeme si své přání na papír – třikrát ráno po probuzení, šestkrát v poledne a devětkrát večer před spaním. Důležitá je však také formulace myšlenky, protože by neměla mít podobu přání, ale skutečné a co nejkonkrétnější reality.

Například pokud chceme, aby nás navštívila vnoučata, která jsme dlouho neviděli, napíšeme: „Jsem se svými vnoučaty a prožíváme spolu krásný víkend. Pokud se chystáme přestěhovat a hledáme vhodný byt, můžeme své přání formulovat takto: „Jsem vděčný za krásný a slunný dvoupokojový byt v centru města, ve kterém se báječně bydlí.“

Afirmace – formulovaná myšlenka – musí být pozitivní a v přítomném čase. Slova jako chci, potřebuji, nemám apod. mají přesně opačný účinek. Dáme-li vesmíru najevo, že nám něco chybí, pošle nám ještě více důvodů, proč to chceme. Možná jste si sami všimli, že když jste někdy v životě něco moc chtěli, čím víc jste to chtěli, tím víc vám to unikalo. Tudy tedy cesta nevede.

Ti, kdo pracují s metodou 369, upozorňují ještě na jednu důležitou věc: přistupujte ke všemu s lehkostí. Nesmíte tlačit na pilu a netrpělivě čekat, až se vaše přání splní. Vyhněte se myšlenkám typu: „Tak kdy to přijde, kde je ten dům, o kterém jsem snil?“ V okamžiku, kdy si začnete klást takové otázky, dáváte vesmíru najevo, že na to nemáte.

Manifestace snu pomocí kódu Tesla 369 může být zjednodušena a urychlena. Tyto tři věci vám k tomu pomohou:

Vděčnost: pokaždé, když si zapíšete afirmaci, vyjádřete svou vděčnost. Poděkujte za TO, i když to ještě nemáte. A vyjádřete vděčnost za něco, co je již skutečností. Nemusí to být hmotná věc, ale například hezký den, skvělé počasí, úspěšně dokončený projekt v práci nebo rodina. Čím vděčnější budete, tím více příležitostí k vděčnosti vám vesmír poskytne.

Vědět, že to, co chci, už existuje: chcete lásku, zvýšení platu nebo nové auto? Pomůže vám vědomí, že vše, co chcete mít, je již skutečností. Možná ji ještě nemáte ve svém životě, ale už je na cestě k vám. Stačí si to ráno, v poledne a večer napsat na papír, být vděčný a vědět, že to patří vám.

Síla 17 vteřin: Manifestaci snů můžete podpořit také pomocí metody 369, a to tak, že myšlenku podržíte sedmnáct vteřin. Zavřete oči a představte si, jak se vaše přání plní. Představte si sebe v novém bytě, v objetí se svými dětmi, jak čtete výplatní pásku s vyšší částkou. Podržte tuto vizualizaci v mysli po dobu 17 sekund a plně ji prociťte. Ideální je k tomu meditace nebo spánek. Ti, kteří ji vyzkoušeli, tvrdí, že tato technika pomůže dát věci do pohybu a splnění snů se zaručeně urychlí.

zdroj: plnielanu.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/KELLEPICS