Jeho žena ho podvedla a on vymyslel důmyslnou pomstu, jak se s tím vypořádat. To bylo opravdu kruté

Nevěra? Způsob, jak vztah zcela zničit, nebo naopak upevnit? Existují různé způsoby, jak se s nevěrou milované osoby vyrovnat. Buď vztah ukončíte a dáte mu kopačky, nebo mu odpustíte, anebo je tu ještě jedna možnost, kterou tento chytrý muž využil. Jeho metoda byla více než geniální a vyvolala rozruch na všech sítích.

Příběh byl sdílen na sociálních sítích a dokonce údajně pomohl mnoha mužům, když zjistili, že je jejich manželky podvádějí. Bohužel však není známo, kdo přesně byl součástí tohoto plánu, a tak není jasné, zda byl příběh šířen beze jmen, aby nedošlo k urážce aktérů, nebo zda byl prostě vymyšlený.

Na tom, jestli je to vymyšlené nebo ne, nezáleží, protože to zaručeně pobaví. Muž si byl stoprocentně jistý, že ho jeho žena podvádí s jiným, a tak se po dlouhém zvažování rozhodl k tomuto kroku. Po prasknutí chtěl dát najevo, že za zničení vztahu může on.
kvůli manželčině nevěře.

Ten muž vypráví svůj příběh takto: Byl jsem si jistý, že moje žena má prostě jinou. Začalo to tím, že si pozdě v noci psala na mobilu a usmívala se u toho. Když jsem se jí zeptal, s kým si píše, odpověděla, že s matkou. Po nějaké době jsem se rozhodl, že to zkusím dál, a zavolal jsem kolegům z práce, kteří mi řekli, že už před několika hodinami odešla domů. Největší rozhořčení zřejmě vyvolalo že se jeho žena rozhodla v noci odběhnout pro mléko a vrátila se ve dvě hodiny ráno.

To vše mu stačilo k tomu, aby vymyslel plán. Nejprve si najal soukromého detektiva, aby vše vypátral a připravil důkazy pro právníky. Se vším muž čekal celých sedm měsíců, během nichž shromažďoval důkazy, zařizoval nový byt a hlavně čekal na její narozeniny. Žena mu řekla, že se pravděpodobně chystá oslavit své narozeniny s přáteli ve městě, že s ním nechce být. Údajně s ním nechtěla být, protože ten muž byl mladší a jen by jí připomínal, jak je stará. Doma pak našel láhev šampaňského a dvě skleničky.

Muž se tedy oženil a předstíral, že chodí ven s přáteli, což mu žena normálně uvěřila. Ale byl chytřejší. Zavolal její rodině a řekl jim, že chce své ženě připravit překvapení a že by bylo hezké uspořádat jí pěknou narozeninovou oslavu. Po chvíli se všichni sešli u nich doma, kde byl hlavně její otec, sestra a matka a několik dalších přátel.

Matka držela dort, ostatní nějaké dárky a muž se rozhodl začít. Otevřel dveře domu a spolu s ostatními tiše vešli do ložnice s píšťalkami v ústech. Když došli do ložnice, muž otevřel dveře a všichni vykřikli „překvapení“!!!

První věc, kterou uviděl, když se otevřely dveře, byl nahý zadek jeho ženy a muž nevěřícně zíral. Matka v šoku upustila dort na zem a otec se sestrou na ni začali křičet. Milenec se rychle začal oblékat a žena začala na muže křičet, jak jí to mohl udělat.

„Nikdy jsem své (nyní již bývalé) manželce nedal lepší dárek k narozeninám.“

zdroj: Vmagazin.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/10634669