Cristiano Ronaldo oslavil 36. narozeniny. Jakou fotkou se pochlubil?

Fotbalový velikán před několika dny oslavil své 36. narozeniny. Znáte jeho hvězdnou kariéru a víte, kolik má dětí? S kým se nechal ve svůj slavný den zvěčnit?

V evropských klubech sbíral tituly

Psal se rok 2003, kdy se mladý Ronaldo rozhodl přestoupit z Lisabonu a vydat se do velkého světa fotbalu. Už v nadcházející sezóně se mu podařilo s týmem Manchesteru United vybojovat zisk velkého fotbalového poháru. Už o dva roky později dokonce získal Anglický ligový pohár. Vedlo se mu skvěle. Byl v životní formě. A proto využil nabídku „Bílého baletu,“ aby se od roku 2009 objevoval v dresu Realu Madrid. Od té doby několikrát zažil slastný pocit výhry v Lize mistrů, soutěž dokonce ovládli třikrát po sobě.

Portugalská reprezentace

Rodák z Madeiry ale nehrál pouze za kluby. Během dosavadního působení v reprezentaci Portugalska se během 170 zápasů zasloužil o vstřelení více než stovky branek. V rámci všech startů za reprezentační sestavy se jedná o druhé místo, prozatím je o čtyřicet gólů „pozadu“ za Josefem Bicanem.

Spokojený rodinný život

Ronaldo snil o početné rodině. Tento sen se mu nyní vyplnil dokonale. Se svou současnou přítelkyní Georginou Rodriguez vychovávají dohromady dokonce čtyři děti. Fotbalista se již před lety rozhodl, že využije služeb náhradní matky a jeho syna Cristiana tak porodila náhradní matka z Kalifornie, která se za odměnu 312 milionů korun musela vzdát práva na dítě. Poté se pro využití náhradní matky rozhodl ještě jednou, je otcem dvojčat. V té době již ale poznal svou současnou přítelkyni a narodila se jim společná dcera Alana Martina. Ronaldo si zakládá na tom, že svou rodinu nade vše miluje.

Cristiano se v den svých narozenin pochlubil fotografií, na které je jeho přítelkyně a všechny děti. Je vidět, že svůj slavný den prožil v kruhu rodinném.

Zdroj: www.marca.com. Náhledový obrázek: WONJONGSUNG z Pixabay