Zhubněte poporodní kila procházkami s kočárkem. Kolik kalorií spálíte?

Procházka prospěje vám i dítěti.

Po porodu má každá žena právo se sama rozhodnout, kdy nastal ten pravý čas, aby byla opět se svým tělem spokojená. Někdo cvičí doma, jiné maminky dávají přednost pohybu na vzduchu.

Pravidelnost růže přináší

Preferujete cvičení v pohodlí domova, nebo si neumíte představit den, kdy byste musela být pouze v bytě? Jedno je jasné – když se rozhodnete, že vám udělá radost své tělo zpevnit, nepolevujte ve svém úsilí a zkuste se hýbat opravdu denně.

Venkovní pobyt oceníte vy i vaše dítě

Mít možnost odejít z rutiny, kterou při péče o dítě zažíváte, je nezbytné. Když nemůžete do fitness centra, využijte možnost vyjít ven. Víte o tom, že i při zcela běžné procházce s kočárkem spálíte dostatek kalorií a nastartujete svůj metabolismus? Vaše dítě bude pravděpodobně venku mnohem lépe spát, vy se tak můžete věnovat psychohygieně během procházky.

Během pobytu venku si navíc dítě buduje imunitu.
Fotka od Johny Goerend z Unsplash.

Kolik spálíte během jedné procházky?

Dítko si pobytem venku bude upevňovat imunitu, vy pocítíte radost z pohybu. Během obyčejné hodinové procházky spálíte až 280 kcal.

Vytvořte si příjemný návyk a zhubněte pomocí procházek, kde si navíc budete moci dokonale vyčistit hlavu od každodenních starostí.

Zdroj: www.myfitnesspal.com. Náhledový obrázek: Humphrey Muleba z Unsplash.