Horoskop pro červen 2021: Kdo upevní vztah a kdo bude zranitelný?

Červnové planetární vlivy budou silné. Proto se všem znamením doporučuje získat co největší míru odstupu od situace, ve které se právě nacházíte. Kroťte co nejvíce prvotní dojem, emoce i postoje. Díky nadhledu a odstupu bude váš měsíc klidnější.

Beran

V červnu si co nejvíce hlídejte svou vznětlivost, nemusela by se vám vyplatit. Zaměřte se na kreativní činnosti, vaše nápaditost bude výrazná.

Býk

Pozor na žárlivost a na potíže se štítnou žlázou. Nejvíce zrelaxujete v klidné blízkosti milované osoby, vyrazte na výlet nebo dovolenou.

Blíženci

Tento měsíc se vám bude dařit co se proslovů týče. Pokud máte možnost mluvit, učiňte tak. Vnitřní neklid zklidněte pomocí jógy a konečně do svého života pevně uvítejte meditace.

Rak

Díky oslabenosti svého emočního centra jste zranitelní, dávejte si pozor, ať toho vaše okolí nezneužije. Tento měsíc bude pro vás příznivý po partnerské a sexuální stránce.

Lev

Udržujte si nadhled, budete nervózní a výbušní. Rozvíjet se budete nejvíce pomocí knih a školení.

Četba prospěje všem lvům. Fotka od Jess Bailey z Pixabay.
Četba prospěje všem lvům. Fotka od Jess Bailey z Pixabay.

Panna

Budete si muset stále dodávat naději a motivaci, kterou ztrácíte. Pobyt v přírodě vám pomůže zklidnit turbulentní myšlenky a posílí vaše sebevědomí.

Váhy

Nebude se umět soustředit, ani organizovat svůj čas. S tím budou spojeny i finanční turbulence. Zásobte se uklidňujícími čaji a nadhledem nad celou situací, abyste jednali správně.

Štír

Emoce s vámi budou doslova cloumat, nedejte se. Zaměřte svou pozornost na rodinu a na vděčnost za to, co máte.

Střelec

Udělejte už konečně doma velký úklid a zbavte se všeho, co již nepotřebujete. Až uklidíte, prospěje vám socializace, kde budete doslova za hvězdu.

Kozoroh

Budete si brát osobně i to, co osobní není. Nenechte se vytočit, často lidé nereagují na vás, ale na své vnitřní pohnutky. Okolo úplňku si zakažte přílišnou fyzickou aktivitu.

Vodnář

Bude vás to táhnout k dalšímu kroku ve vztahu. Budete upevňovat vztah. Pozor na odkládání povinností, mohly by vás nakonec dostihnout.

Ryby

Snažte se využít všech kariérních příležitostí. Poté si odpočiňte v kruhu rodinném při klidných aktivitách a nic již po sobě nevyžadujte. Není nutné být dokonalý.

Zdroj: www.yearly-horoscope.org. Náhledová fotografie: Getty Images