Stojí méně než čtyřpokojový byt v Praze: Ostrov se prodává s domem a služebnictvem

Na stránkách realitních kanceláří najdeme mnoho nabídek čtyřpokojových bytů v Praze, jejichž cena převyšuje hodnotu ostrova ve Střední Americe. Alespoň tam si člověk může užít exotiky za peníze, a jak uvádí portál Ladbible, tento ráj o rozloze přes dva hektary nabízí pozemek na klíč, kokosové palmy, banánovníky, a dokonce i rozhlednu. Kolik bude stát koupě ostrova?

Místo je cenově dostupné a jeho hodnota je 439 000 eur, což je v přepočtu 10 520 070 kč. „Výhledům do všech stran dominuje průzračná modrozelená voda. Díky nádherným východům a západům slunce v této oblasti jsou výhledy za svítání a soumraku ještě dramatičtější,“ uvádí se na webových stránkách společnosti.

Na ostrově se nachází dům se třemi ložnicemi, dvěma koupelnami, jídelnou, barem, obývacím prostorem a na druhé straně ostrova je také ubytování pro personál. Ti jsou ochotni zde s novými majiteli zůstat. Kolem ostrova se vine stezka, která majitelům nabízí klidné procházky mezi domovy stěhovavých motýlů. Své kouzlo má i 8metrová vyhlídková věž, která návštěvníkům umožňuje pohled přes oceán do vzdáleného deštného pralesa.

zdroj: Obkec.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/OleksandrPidvalnyi