Neuvěříte, jak dnes vypadá seriálová doktorka Quinnová a její Sully

Krásná doktorka, kterou si všichni pamatujeme z kultovního seriálu o osidlování Divokého Západu, snad nestárne. 15. února oslavila sedmdesátku a stále na své účty na sociálních sítích přidává fotky v plavkách bez retuše. Může si to prostě dovolit!

Herecký i životní partner

Seriál, který se natáčel v letech 1993 až 1998, se stal skutečným hitem. Celkově bylo vytvořeno téměř 150 epizod. Vstřícná, citlivá a zároveň emancipovaná doktorka Quinnová se stala prototypem ženy, kterou by si doma přál každý. Jednomu šťastlivci se to v té době skutečně podařilo – není žádným tajemstvím, že herecká postava Sullyho, který byl doktorce tou nejlepší oporou při jejím průkopnickém léčení na Divokém Západě, se stal také jejím partnerem. Vztah Jane Seymour a Joe Landy ale nakonec skončil. Zůstali ale skvělými přáteli.

Hraje od osmnácti let

Jane Seymour se narodila v Hayes ve Velké Británii. Kromě role seriálové doktorky ji proslavila celá řada dalších projektů. Zahrála si Bond girl Solitaire v bondovce Žít a nechat zemřít z roku 1973. zlatý glóbus obdržela za svůj herecký výkon v seriálu Na východ od ráje z roku 1981.

Dostala řád od anglické královny

Krásná Jane není jen talentovanou krasavicí. Angažuje se také v charitě. V roce 2000 jí královna Alžběta II. Udělila prestižní Řád britského impéria. Za svou práci s postiženými dokonce obdržela několik ocenění. V současné době je Američankou, před patnácti lety jí totiž bylo uděleno americké občanství.

V současné době Jane na sítích propaguje také svou kolekci šátků, se kterými se ráda fotí. Šarmantní dáma se ale nebojí přidávat také fotky v plavkách. Postavu má štíhlou jako gazela a sedmdesátku byste jí netipli ani náhodou!

Zdroj: Instagram Jane Seymour. Náhledová fotografie: Flicker