Hvězdy na TikToku: Česká babička nebo zpívající černoch česky doprovázený Krajčem jsou nejoblíbenější

Čínská sociální síť je doslova pohromou pro všechny rodiče. Nedá se nijak kontrolovat a vy se nikdy nedozvíte, jaký obsah vaše dítě sdílí se světem, nebo na jaká videa se dívá. Kdo se ale TikToku nebojí a stal se v poslední době hvězdou?

Čínský gigant jede bomby

TikTok zažívá v posledních letech neuvěřitelný rozmach. Nejvíce oslovil generaci zoomerů, tedy lidi mladší pětadvaceti let. Ti se předhánějí, kdo přijde s originálnějším obsahem. Jelikož čínská sociální síť neumožňuje rodičovskou kontrolu, je naprosto běžné, že jsou na síti především teenageři a děti.

Boomer je v tom taky

Sdílet se světem svůj obsah se ale nerozhodli jen zoomeři, stále více lidí staršího věku se chlubí svými příspěvky do světa sociálních sítí. Například zpěvák skupiny Kryštof, Richard Krajčo.

@krystok7

#duet s @ @luckysingsinbox tohle jsem si přece nemohl nechat ujít 👍👍👍 díky bro #music #borec #foryou #happy

♬ original sound – LuckySings

To ale rozhodně není nejstarší uživatel této sociální sítě. I Anthony Hopkins, kterého by mladá generace nazvala jistě boomerem, protože již dávno překročil šedesátku, si tuto sociální síť zamiloval. Ostatně, není sám. Jedna česká babička se dokáže na svůj život podívat s nadhledem a vtipem. A v klidu si založila TikTok.

@babickaloskova

♬ původní zvuk – Babička

Hvězda českého TikToku

Hledáte konkrétní jméno, které na českém TikToku jede? Lada Horová, která vystupuje pod nickem laaduska. Tato teenagerka se může pochlubit skutečně slušnou fanouškovskou základnou. V současné době má více než 132 tisíc sledujících. Jo, a na TikTok už přibyla i její máma. Můžete tedy klidně sledovat obě. Jak je ctěné libo.

Další Češka, která má něco přes 11 tisíc sledujících, se na síti zapsala pod jménem _crazy.girl_510. Sdílí svá umělecká videa s make-upem.

@_crazy.girl_510

bad bïtch 🤪 #vibe #makeup #viral #foryou #foodwehate #foryoupage #bi #fyp #fypシ

♬ original sound – UrAntisocialCousin

A co vy? Stanete se hvězdou TikToku, nebo si tuto čínskou síť necháte s klidem ujít?

Zdroj: influencegrid.com. Náhledový obrázek: Getty images