Jak letos trávit Velikonoční pondělí, když nikam nemůžeme? Máme skvělé tipy!

Víme to všichni – letošní Velikonoce nebudou takové, jaké bychom si přáli. Protože lockdown. Protože korona. Ale jedno je jasné, když vás to bude štvát, nikomu tím nepomůžete. Zde jsou tipy, jak si svátky užít. A to doslova! Máme tipy pro každého.

Co bude ve fotoalbu záleží jen na vás

Přejete si, abyste na tuto dobu měli příjemné vzpomínky? Vypněte pro jednou televizi a zamyslete se, co byste mohli udělat, aby váš den byl příjemný. Představte si, jak se další generace procházejí fotkami z Velikonoc 2021. Co byste si přáli, aby viděli? Vytvořte přesně tu představu, kterou máte nyní v hlavě. Jak chcete na svátky jara vzpomínat? Máte nápad? Pokud ještě ne, poradíme.

Online party

Letos se sice neuvidíme se všemi, které bychom potkat chtěli, ale to nám v dobré náladě nezabrání. Co byste řekli online vykládání s kamarády? Otevřete skleničku něčeho dobrého a každý večer si dejte online posezení s někým, kdo vám zpříjemní den. Nezapomeňte si během hovoru dělat fotky do alba, ať máte na tuto dobu také příjemné a bláznivé vzpomínky.

Bláznivá výzva

Patříte mezi ty, kdo mají rádi výzvy? Je jedno, kolik vám je let. Vytvořte si výzvu, kterou letos o Velikonocích proměníte ve skutečnost. Velký fitness víkend, po kterém vás budou bolet svaly i při smíchu? Nebo terapie smíchem, kdy se podíváte na všechny epizody vašeho oblíbeného seriálu? Vzpomeňte si na film Pelíšky. I tam vznikla bláznivá výzva s medvědem kodiakem. Proč si nevytvořit něco vlastního? Už vidíme, jak vám cukají koutky. Nápad se právě zrodil!

Zpívá celá rodina

Taky vás štve, že je všude zakázaný zpěv? Možná jste ale zapomněli, že tento zákaz u vás doma neplatí. Jak často si zpíváte? Je na čase s tím něco udělat. Volné dny jsou ideální pro natočení vlastního originálního videoklipu k vaší oblíbené písni. Co to bude? Labutí jezero? Nebo Óda na radost?

Domácí bojovka

Je toho plný internet, ale vy jste to ještě nezkusili. Vytvořte pro svého partnera nebo děti bojovku, která povede celým bytem. Jestli při ní budete pojídat při splnění úkolu oblíbené dobroty, nebo se odměníte pizzou domů, to je na vás. Důležité je, abyste měli radost.

Že se vám nechce vůbec, ale vůbec do ničeho? I tom to přeci je. Dopřejte si relax ve vaně, konečně se podívejte na oblíbený film, nebo si při svíčce zavzpomínejte u fotek na staré časy. Udělejte si Velikonoce plné pohody.

Zdroj: Redakce. Náhledový obrázek: Getty images