Jak se změnila Natalia Oreiro z Divokého anděla? Od natáčení uplynulo 25 let

Prostořeká služebná, která se zamilovala do jednoho ze členů rodiny. Kdo by si nepamatoval krásnou a osobitou Milagros? Argentinská telenovela Divoký anděl se stala hitem v mnoha zemích světa. Těžko uvěřit, že od jejího natáčení již uplynulo 25 let.

Milagros milovaly davy

Dodnes ať se vydáte i do odlehlých míst, narazíte na drobné znalosti španělštiny, které nemají u místních obyvatel historické vysvětlení. Až po delším rozhovoru zjistíte, že se daný člověk dříve bezmezně zamiloval do argentinské telenovely Divoký anděl. Drzá služebná Milagros, která uklízela v rodině Di Carlos, si tak našla místo v srdcích lidí z celého světa.

Začala hrát již v dětském věku

Natalia Oreiro se sice nejvíce proslavila právě touto rolí, kdy si nakonec vzala svou původně platonickou lásku, zámožného Iva, ale dodnes se v televizních projektech objevuje. Svou kariéru přitom začala již ve svých osmi letech, kdy začala ve své rodné Uruguayi chodit na herecké kurzy. O několik let později už měla na kontě několik desítek účinkování v televizních reklamách pro značky z celého světa.

Nazpívala píseň k fotbalovému MS

Dodnes patří Natalia k obdivovaným ikonám Latinské Ameriky. Ale, co si budeme povídat, pozdvižení při svém příjezdu způsobí i na jiných místech planety. Objevovala se v dalších nekonečných seriálech, uspěla také jako zpěvačka. Rusové ji milují ještě o něco více, než dříve, protože pro fotbalové mistrovství světa v roce 2018 nazpívala hlavní píseň, a to dokonce ve třech jazycích.

Latinskoamerická kráska přitom snad vůbec nestárne. Milagros je ve svých 43 letech skutečná kočka a módní ikona.

zdroj: nataliaoreiro.com, Titulní obrázek: Wikimedia Commons/DonSimon, CC0