Jak vypadají přípravy na MMA fight? Karlos Vémola finišuje přípravy na fight.

Terminátor se připravuje na další zápas. Samozřejmě si pravidelně dává do těla a je to znát. Pochlubil se fotkou, na které se připravuje na další životní výzvu.

Nejen fotky s Lelou

V poslední době jsme si zvykli, že jej vídáme na fotkách se svou snoubenkou Lelou. Sdílejí snímky, na kterých je Terminátorův merch, nebo kde si jen tak vyznávají lásku a užívají chvíle pohody. Podobně jako na Valentýna, kdy se nechali zvěčnit v posteli. Černobílým snímkem jasně ukazují, že k sobě patří. Dodali ještě provokativní komentář: „Jak jste strávili Valentýna vy, když se nikam nemůže?“

Terminátor je v dobré formě

Karlos má za sebou za posledních pět zápasů čtyři výhry, porazil jej pouze Attila Vegh. Ostatní soupeře překonal, včetně Václava Mikuláška a Alexe Lohoreho. Celkově má na svém kontě 30 výher a pouze 6 prohraných zápasů. Pětatřicetiletý zápasník z klubu London Shootfighters se nyní těší na další životní výzvu. Zápas s Milanem Ďatelinkou je ohlášený na konec března.

Je považován za favorita zápasu

Karlose tak nyní čeká první obhajoba titulového pásu ve střední váze, který vybojoval na Oktagonu proti Alexi. Nyní jej čeká zápas s Ďatelinkou – ten se k šanci dostat se k titulu vybojoval přes Davida Hoška. Za favorita zápasu je považován Terminátor, má na svém kontě více zápasů a je zkušenějším fighterem. Nečiní mu problém zápasy pod velkým tlakem. Naopak Ďatelinku by mohl velký zájem o zápas svazovat.

Karlos se pochlubil fotkou, na které je vidět velké odhodlání. Přidal k ní koment: „4 týdny do fightu. Budu ready.“ Jak vše dopadne se dozvíme 27. března.

Zdroj: www.top-fight.cz. Náhledový obrázek: billion photos z canva.com