Jaké fotografie sdílí na sociálních sítích Britney Spears?

Princezna popu už dávno není nesmělá holčička. Kolem Britney Spears se v posledních měsících mluví zejména kvůli jejímu opatrovnictví. Jaké snímky ale zveřejňuje sama Britney?

Kdo by ji neznal

Její příběh znají všichni, kdo alespoň chvilku sledovali kultovní hudební pořad Eso na počátku milénia. V té době byla hvězda Britney skutečně vysoko a její fotky s Justinem Timberlakem byly skutečně všude. Od té doby, co zazpívala jednu ze svých prvních písní, už ale v řece uteklo přeci jen opravdu hodně vody. Britney už není školačka.

Škarohlídové to nevidí moc dobře

Britney si mezitím prošla mnoha životními zvraty. Kvůli její závislosti je dokonce nyní zbavena svéprávnosti a jejím opatrovníkem je její otec. Ten také rozhoduje, co se děje s jejím majetkem. Dokonce Britney nesmí bez jeho souhlasu ani otěhotnět. Není divu, že se stále více ozývají lidé, kteří si přejí, aby už tomuto opatrovnictví byl konec. Britney je podle nich na svých snímcích doslova utrápená, i když se snaží o úsměv.

Nahá je šťastná

Bývalá přední světová hvězda dnes sice stále vystupuje, ale na svou dřívější popularitu může dnes jen vzpomínat. Na svých sítích postuje celou řadu fotek. Nedávno se nechala zvěčnit nahá. Je jí tak prý dobře. Bez oblečení, bez starostí. Snad je to skutečně ta forma prezentace, o jaké je skálopevně přesvědčena, že jí prospěje. Můžeme jen doufat, že podobné snímky nevznikly pod vlivem někoho dalšího.

Britney v poslední době sdílí snímky, na kterých prezentuje svou tvář pouze s podomácku vytvořeným make-upem. Samozřejmě nikdo z nás nemládneme a její tvář na těchto snímcích vypadá jinak, než jakou bychom ji spatřili po zásahu vizážisty. Budeme doufat, že se takto Britney cítí volná a šťastná.

Zdroj:harpersbazaar.com/. Náhledová fotografie: Photo credit VALERIE MACON/AFP via Getty Images