Jaké náušnice se hodí na svatbu?

Šperky nás zdobí při každé příležitosti, na kterou si je vezmeme. Je jedno, jestli se oblékáme do práce, jdeme do školky pro dítě, čeká nás návštěva divadla nebo třeba večeře u letitých přátel. Všude se hodí k outfitu vybrat i zajímavý a krásný šperk, který bude naší ozdobou a skvěle dotvoří celkový vzhled.

Vybírejte s ohledem na příležitost

Je ovšem pravda, že pokud se chystáte na slavnostní příležitost, je vhodné zvolit jiný typ šerku, než když jdete kupříkladu na kávu s kamarádkou. Šperky jednoduché, ať už tvořené jedním typem ušlechtilého kovu nebo např. více barvami zlata s drobným zirkonem, jsou ideální pro každodenní nošení. Ať už jde o přívěšek, prstýnek, náušnice nebo třeba náramek, směle můžete takový model nasadit. Do práce, na procházku městem, na nákupy, na návštěvu k přátelům či rodině, také na dovolenou či na pracovní cestu a do práce. Takové šperky se hodí den co den.

Pokud se chystáte na ples, velmi významnou společenskou oslavu, můžete sáhnout po okázalejších špercích. Kupříkladu náušnice na svatbu mohou být bohatě zdobeny drahými kameny v jedné barvě či kombinaci několika barev. Velmi oblíben jsou také zlaté náušnice visací, podlouhlé, které jsou velmi elegantní a v kombinaci s ozdobným rytím, kameny nebo třeba vzácnými perlami jsou nepřehlédnutelné. Taková nevěsta si může dovolit mít nejen nápadné náušnice, ale také náhrdelník či přívěšek. Je ale dobré říci, že by se šperk měl vybrat s ohledem na svatební šaty. Jestliže jsou bohatě zdobeny, měla by vynést šperky jednoduché. Jestliže jsou šaty střízlivé, elegantní, může si dovolit bohatě zdobené šperky.

V kvalitním obchodě vám velmi dobře poradí, který šperk se hodí na jakou příležitost. To stejné platí, pokud chcete šperk věnovat. Sdělte o obdarovaném co nejvíce a určitě se vám podaří trefit do jeho či jejího vkusu.