Žena si půjčila sdílené auto. Následovala scéna jako z hororu

Nepříjemné překvapení čekalo na dvacetiletou Irku, která si před několika dny ve městě Mullinavat na jihovýchodě Irska pronajala sdílený vůz prostřednictvím společnosti GoCar.

Sdílení aut je v poslední době stále oblíbenějším způsobem, jak se někam rychle a spolehlivě dostat. Podobnou jízdu zvolila i 20letá obyvatelka irského Mullinavatu. V polovině července si přes GoCar vyzvedla auto a vyrazila na cestu. Po chvíli si však uvědomila, že něco není v pořádku. Uvnitř auta mladou ženu okamžitě udeřil do nosu nepříjemný zápach. Auto tedy prohlédla a v kufru objevila šokující nález!

„Vyzvedla jsem si auto v jednom z dep GoCar. Bylo to jen kousek, asi deset kilometrů,“ řekla vyděšená nálezkyně The Mirror. „Během jízdy jsem cítila nepříjemný zápach, ale nevěděla jsem, co to je. Myslela jsem, že je to benzín,“ řekla Irka.

Nečekaný a šokující pohled

Po chvíli se rozhodla zastavit a vozidlo zkontrolovat. Na to, co objevila v kufru, pravděpodobně nikdy nezapomene. V kufru našla mrtvolu čtyřicetiletého muže, který byl pohřešován více než čtrnáct dní.

„Byla jsem úplně v šoku a okamžitě jsem zavolala policii,“ přiznala dívka. Místní policie se domnívá, že nalezený mrtvý muž byl posledním zákazníkem, který si vozidlo prostřednictvím aplikace pronajal. „Společnost GoCar vyjadřuje hlubokou soustrast blízkým zesnulého muže. V současné době pomáháme policii při vyšetřování této tragické události, ke které došlo před několika dny,“ uvedla společnost.

Zdroj: www.mirror.co.uk. Náhledová fotografie: Freephoto z Freepik