Nebuď křupan: Módní prohřešky, které správný chlap nikdy neudělá

Přestože si myslíte, že díky tričku s obrovským výstřihem do V vypadáte sexy, naopak vás tento typ topu zženšťuje či působí nepřirozeně až vulgárně. Zkoukněte dalších pár „špeků“, které vás jako správného muže dost shazují.

Patříte k mužům, kteří chtějí vypadat jako z módního katalogu? Lovíte značkové oblečení, trendy kousky a módní vychytávky? To vám však ještě nezaručí, že budete v očích okolí oblečeni opravdu trendy. Protože, ať máte jakkoliv skvělé oblečení, vždy to můžete pokazit tím, že budete působit lacině.

Staré pásky

Možná mají patinu a vážou vás k nim vzpomínky, ale také je třeba vyměnit kvalitní kožené pásky zhruba jednou za pár let. Hlavně v případě, že už ztrácejí svůj tvar a působí ošoupaně. Nejste kovboj, který brázdí lokály ve starých kožených doplňcích, ale moderní muž.

Barva opasku a bot se neshoduje

Řeč je v tomto případě samozřejmě o formálním oblečení. Protože v obleku nebo v saku bude jasně viditelný opasek i boty. A měly by být sladěny jako kabelka a lodičky v případě ženy. Barevný rozkol těchto dvou součástí působí opravdu jako faux pas.

Formálně slaďte obuv a opasek. Fotka od insidehenderson z Pixabay

Triko ven, košile dovnitř

Je tak snadné si toto pravidlo zapamatovat: A přitom mnoho mužů dělá stále stejnou chybu a tyto dva druhy úpravy oblečení zaměňují. Výsledek je pak takový, že vypadají oblečeni špatně i ve značkovém oblečení. Trička jsou navrhována tak, abyste je měli na vrchu kalhot a prodloužené délky košil zase patří pod opasek.

Příliš mnoho vzorů

Mnoho mužů si pojí styl s nošením výrazného oblečení nebo mnoha vzorů najednou. Chyba. Protože překombinovanost nakonec nevypadá moderně, ale směšně. Dobrým pravidlem je vybrat si ze svém oblečení jen jeden kus oblečení, který je výrazným kouskem nebo má vzor, a zbytek v jedné barvě. Tak budete vypadat stylově za každých okolností.

Trička s hlubokým výstřihem do V 

Pokud nemáte hrudník jako Mr. Olympia, tak hluboká trička s výstřihem V vás jen bizarně feminizují. Bez ohledu na to, jak moc si myslíte, že díky nim vypadáte sexy, působí to na muži nepřirozeně až vulgárně. Namísto toho se držte klasických střihů s výkrojem kolem krku. 

Zdroj: magazin.pluska.sk. Náhledová fotografie: Racool_studio z Freepik