Jste pracovníkem světla? Tímto se vyznačují

S termínem pracovník světla se setkáváme stále častěji. Jak jej ale poznat? Pojďte se podívat, čím se pracovníci světla vyznačují a zjistěte, zda mezi ně vy nebo vaši známí patříte.

Pořád chtějí pomáhat druhým

Někdy až moc. Cítí totiž enormní tlak na pomoc druhým osobám, nebo třeba zvířatům. Myšlenka na vlastní pohodlí je přitom až někde v koutku. Někdy to až přehánějí a doslova by se rozdali. To je ale z hlediska duchovna špatně, každý si má hlídat svou energii. Takže i pozemští andělé, kteří jsou tak milující.

Zvláštní schopnosti

Možná už od malička vidíte energie, které jiní považují za nesmysly. Vlastní pocity neošálíte. Pracovníci světla jsou často synestetiky, jsou například jasnozřiví, nebo mají netradiční léčebné schopnosti, které věda teprve zkoumá. Důležitým rozdílem mezi pracovníkem světla a temnou silou je to, že své schopnosti nepoužíváte pro obohacení vlastního ega.

Poslíčci zpráv

Někdy se mezi pracovníky světla najdou tací, kdo mají za úkol předávat zprávy od jiných entit. Máte tak možná schopnosti vyřídit pozůstalým vzkaz od zesnulého, nebo se dokážete napojit na energii z vesmíru a tlumočit, co vám je zasláno.

Na věku nezáleží. Někdo je pracovníkem světla od malička. 
ThePixelman z Pixabay.
Na věku nezáleží. Někdo je pracovníkem světla od malička.
ThePixelman z Pixabay.

Jedna společná věc

Ať již se modlíte za světový mír v tichosti domova, nebo patříte mezi šikovné řečníky, pracovníkem světla jste pouze tehdy, když své nadání a vlastnosti přijímáte s pokorou a s vědomím, že jsou zde proto, aby obohatili celou planetu. Kdo se začne pro své získané schopnosti cítit důležitější než ostatní, přestává být pracovníkem světla. Pracovníci světla také ostatní nehodnotí a neodsuzují.

A co vy? Patříte sem také? Staráte se s láskou o ostatní, o zvířata, o les, nebo třeba o vlastní zahrádku nebo pořádek v bytě a dělá vám to nesmírnou radost? Možná i vy jste pracovníkem světla. Vás se hrůzostrašné zprávy z médií netýkají a vy už to víte.

Zdroj: happiness.com, Náhledová fotografie: Gettyimages