Kevin Costner je stále fešák. Jak vypadá sexy osobní strážce dnes?

Asi neexistuje žena, která by si to v devadesátých letech nechtěla vyměnit s Whitney Houston ve filmu Osobní strážce. Stát se na chvíli slavnou zpěvačkou, kterou bude chránit tento držitel sedmi Oscarů, si přály davy. Jak žije a vypadá Kevin Costner dnes?

Za svůj snímek posbíral ceny

Kalifornský rodák je známý nejvíce ze svých slavných snímků z devadesátek. V roce 1990 se představil svým vlastnoručně režírovaným filmem s názvem Tanec s vlky nakonec získal neuvěřitelných 7 Oscarů, včetně toho za nejlepší film roku, a také za režii. Příběh poručíka Dunbara, který byl těžce zraněn v bitvě s konfederační armádou a pokouší se navázat kontakt nejen s vlkem, ale také s kmenem Siouxů, tenkrát chytl za srdce celý Hollywood.

Robin Hood jej ukázal jako krasavce

Kevin Costner jako Robin z Locksley, Morgan Freeman a Mary Elizabeth Mastrantoni. To byl, společně s Seanem Connerym, skvělý základ pro kultovní trhák. Robin Hood: Král zbojníků představil Kevina v roli hrdiny, a nový kult byl na světě. Těžko uvěřit, že od natáčení uběhlo již 30 let.

Osobní strážce

Kevin se stal sexsymbolem devadesátých let. Charakterní muž, který hájí své názory, ale také ochraňuje ženy a slabší – to byly role, které mu byly šity přímo na míru. Celkové tržby tohoto snímku se pohybovaly nad 411 milionů dolarů, což byla opravdu pecka, protože rozpočet snímku byl okolo 25 milionů dolarů. Příběh zpěvačky Rachel Marronové skvěle zahrála Whitney Houston a Kevin Costner byl opět hvězdou stříbrného plátna.

Kevin se objevil v celé řadě dalších snímků. Milovníci fantasy dodnes obdivují pohádkový Vodní svět i s obávanými Čmoudy. Herec se dnes věnuje také režii, hudbě a zpěvu. A nutno přiznat, že je to stále fešák. V lednu oslavil 66. narozeniny, vypadá skvěle. Přiznejte se, milé dámy, kdo by se dnes také nechal zachránit odvážným osobním strážcem v podání tohoto krasavce?

Zdroj: www.biography.com.  Náhledový obrázek: Flickr