Nejvíce sexy ženy planety. Krasavice rozdělené do všech věkových kategorií

Tyhle krásky jsou potěchou pro oko. Vypadají báječně, mají talent, jsou úspěšné. A jsou sexy!

Kočka nad 50: Sandra Bullock

Tahle kráska je americká filmová herečka a producentka. Znát ji můžete například z filmových trháků jako jsou Slečna Drsňák, Zrození šampióna a nebo novějšího snímku Gravitace. Díky matce její kořeny sahají do sousedního Německa. Patří mezi jednu z nejvíce přispívajících celebrit Hollywoodu. Třikrát již veřejně darovala Americkému červenému kříži 1 milion dolarů. Nedisponuje jen skvělým hereckým talentem a hezkou tváří! Dnes už je i úspěšnou producentkou vlastních filmů. Prokázala, že právem již několik desetiletí patří mezi nejvíce sexy ženy světa.

Kočka nad 30: Megan Fox

Tuhle krásku jste mohli zaznamenat ve filmu Transformers, který ji proslavil. Megan letos v květnu oslavila 35 let a začíná si život pořádně užívat. Opustila svého manžela, Briana Austina Greena, kterého můžete znát jako Davida z Beverly Hills 902 10 a se kterým má tři syny. Místo klidného rodinného života se nyní nespoutaná Megan zamilovala do rappera s uměleckým jménem Machine Gun Kelly. Rodačka z Tennessee tak se svou novou láskou nyní často plní stránky bulváru.

Kočka nad 70: Jane Seymour

Jestli jste mysleli, že tuto nádhernou ženu vynecháme, jste na omylu. Její lesklou hřívu jí závidí i o generace mladší ženy, to stejné se pak dá říci o její postavě, úsměvu a jejích štíhlých nohách. Rodačka z Londýna je plodem lásky porodníka židovského původu s německými a polskými kořeny a nizozemské zdravotní sestry. Nejvíce jste si ji určitě zapamatovali v seriálu o doktorce Quinnové, kde hrála hlavní roli.

Zdroj: https://www.imdb.com/. Náhledová fotografie: flickr