Kombinace znamení, která mají nejmenší šanci na dlouhodobý vztah

Každý z nás hledá svou spřízněnou duši. Osobu, která nás bude dokonale doplňovat, sdílet naše vášně, koníčky a která bude připravena udělat cokoli pro naše štěstí. Věděli jste, že znamení zvěrokruhu může být ukazatelem, který vám navede při výběru? Podívejte se, jakým kombinacím byste se měli vyhnout.

Rak a Lev / dva Střelci

Mezi Rakem a Lvem je problémem rozdíl v osobnosti. Lev bude mít tendenci být povrchní, zatímco Rak bude mít větší predispozice k hledání hloubky ve vyjadřování pocitů. Lvi jsou také velmi upřímní, což by mohlo narušit citlivost Raka. Právě tento nesoulad bude častým předmětem hádek a pravděpodobně také důvodem, proč nakonec vztah ukončí.

Střelec je velmi vášnivé znamení. Pokud se ale setkají dva lidé tohoto znamení, nemusí to fungovat podle očekávání. Oba dva jsou vášniví milenci a mají rádi velká gesta, což může vést k velkým výdajům, ale také malým věcem, které postupně zhorší kvalitu jejich lásky. Pokud nebudou Střelci schopni udělat kompromis, nemůže jim to fungovat. Pokud ovšem dosáhnou kompromisu, úspěšný vztah není vyloučen. Záleží pouze na tom, do jaké míry si budou stát na svém.

Beran a Štír / Býk a Váhy

Beran se Štírem sdílejí jednu výjimečnou kvalitu, a tou je vášeň. Když se však sejdou, projeví se jejich tendence pro plnou kontrolu a jejich tvrdohlavost může vztah velmi ztěžovat. Navíc jsou Štíři rádi středem pozornosti, zatímco Berani vždy chtějí mít poslední slovo a také jsou rádi v popředí zájmu ostatních. To může působit vážné problémy.

Býk a Váhy mohou být skvělí přátelé. Na druhou stranu, v romantickém vztahu je rovnováha prakticky nemožná. Proč? Zatímco Býci se vyznačují klidem a introspekcí, Váhy jsou skutečně společenské a extrovertní. Takový vztah tedy bude nutně poznamenán nedostatkem naplnění, protože žádný z nich nebude autentický z důvodu rozdílných osobností.

Zdroj: www.santeplusmag.com, Náhledová fotografie: getty image