Magické talismany: Potřebujete přivolat pohodu nebo úspěch? Síla talismanů a amuletů může pomoci

Slovo „talisman“ pochází z řeckého slova „telesma“, což znamená vysvěcení a naplnění. Talisman je v podstatě jakýkoli nabitý objekt, který vytváří požadovaný efekt. V pravidelných intervalech po celý den se na několik okamžiků soustřeďte na vybraný objekt a přemýšlejte o svém přání. Když do oblíbeného předmětu „vlijete účel“, nabijete ho a vytvoříte si talisman. Nabíjejte jej vědomě svou vůlí a s jasným cílem.

Pomocí talismanů si můžete zpříjemnit život, je však třeba vědět jak. Že na čáry nevěříte? Aha, a co ten medvídek, kterého jste žmoulali v ruce při zkouškách, nebo vylisovaný čtyřlístek v diáři? V každém člověku je kus čarodějky a nějaký talisman máme snad všichni. Práci za nás samozřejmě neudělá, ale energie, kterou mu věnujeme, nás může naladit na pohodu a úspěch.

Proměňte každý den v kouzelný čas! Stačí jen věřit síle a moci talismanů.

1. Siderické kyvadlo

Kyvadlo umí odpovídat na otázky, ale není radno si s ním zahrávat. Je potřeba ho očistit, nabít svou energií a požádat o ochranu před zlou mocí, kterou všechny čáry přitahují.

2. Soška buddhy

Buddha je univerzálním symbolem moudrosti, vyrovnanosti, pozitivní energie, štěstí a blahobytu. Může stát téměř kdekoli, ideálně proti hlavním dveřím, ale vždy alespoň 4 cm nad zemí, aby mohla proudit energie.

3. Drahé kameny

K univerzálním pomocníkům patří křišťál, jinak vybírejte podle potřeby nebo intuice. Musí se občas promýt pod tekoucí vodou a nabít na slunci. Stejně jako i u jiných talismanů platí, že byste se jich měli dotýkat pouze vy!

4. Džapa mála

Mála je podobná růženci, má 108 korálků, případně menší počet dělitelný devíti. Slouží k počítání manter při meditaci, ale nosí se také jako ochranný amulet. Její účinky vycházejí z použitých kamenů.

5. Rostlina hojnosti

Podle feng shui se místo podporující hojnost nachází v levé zadní části místnosti či bytu. Na něm shromažďujte předměty přivolávající hojnost a rostliny s kulatými listy. K nejmocnějším patří čínská Money Plant (Pilea peperomioides).

6. Magický prsten

Většinou střídáme šperky jen podle outfitu. Díky zaříkání a nabíjení na slunci si lze vytvořit sadu pomocníků k určitým situacím, třeba prsten po babičce noste v den, kdy byste potřebovali její radu. Těžká životní období zakončujte koupí nového kousku.

7. Anděl

Andělé se mohou vznášet kdekoliv v příbytku. Opět platí – nenechávejte je zaprášené, mluvte s nimi, žádejte je o pomoc a zejména jim děkujte, kdykoliv se vám něco podaří nebo z něčeho vyváznete.

8. Rudraksha

Název semínek ze stromu Elaeocarpus ganitrus rostoucího v Asii znamená Boží či Shiovy slzy, protože z jeho slz soucitu vyrostl. Přinášejí zdraví, štěstí, harmonii a ochranu. Nejčastěji se z nich vyrábějí mály.

9. Křištálová světlohra

Broušené závěsy nejsou vždy vyrobeny z křišťálu, ale podobnou moc má i křišťálové sklo. Svítí-li na ně slunce, vzniká duhová světlohra harmonizující příbytek a přivolávající anděly.

Zdroj: https://livetheprocess.com/. Náhledová fotografie: Gettyimages